Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon régóta tetszik 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon régóta tetszik 1 fiú a buszról és látszólag neki is tetszem, de nem lép semmit. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hülyeség lenne nekem odamenni... elég félénk fiúnak látszik és nem tudom, hogyan reagálna. Ha tetszem neki, akkor nem kéne oda jönnie? A jelek egyértelműen megvannak, szemezünk meg minden, de ez valahogy már nem elég :( Örülök lány válasznak is de most főleg fiúk véleményére vagyok kiváncsi, légyszi írjatok kort is :) L/16
2010. szept. 21. 20:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem nyomoztam utána cD ez kész vicc :D tök véletlen volt, h barátnőm meglátta, h ott lakik
2010. szept. 21. 21:02
 12/17 A kérdező kommentje:
jah és a srác nem is tud róla
2010. szept. 21. 21:02
 13/17 anonim ***** válasza:
De szerinted fontsak azok a dolgok amiket ott leírt egy másik válaszoló? Iwiv meg ilyenek? Számít ez?
2010. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom.. örülnék ha legalább a nevét tudnám.. de lehet, hogy nem lenne jó, ha bejelölném, mielőtt megismerem.. nem tudom. most minden olyan bizonytalan. Na azért legközelebb azért megnézem, hogy hogyan reagál, mikor meglát, mert már régen láttam (betegség miatt nem mentem suliba) és majd meglátjuk mi lesz :) azért köszönöm a kommenteket, hasznosak voltak :)))
2010. szept. 22. 14:02
 15/17 anonim ***** válasza:
buszon...ülj le a közelébe előbb utóbb megtudod a nevét...mást is megtudhatsz róla...
2010. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
barátnőm mesélte, hogy amikor látta múltkor, akkor pont azzal a hellyel ült szemben, amin én szoktam ülni :) remélem ez már egy jó jel :)))
2010. szept. 23. 20:33
 17/17 anonim válasza:
És hol lakkik a fiú?
2015. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!