Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk eléggé bonyolult. Ebbe nem is mennék bele nagyon részletesen. Lényeg az, hogy több van közöttünk mint barátság, szex is van, de nem járunk és nem is akar kapcsolatot amit el is fogadok.

A gondom az, hogy nem értem Őt. Egyszer keres, érdeklődő, olyan is előfordul hogy napokon keresztül hív, akár kétszer-háromszor is egy nap és órákat tudunk beszélgetni. Elmeséli a napját, kérdezi az enyém, szóba kerülnek a heti vagy hétvégi programok, beszélgetünk a jövőről és hogy mit fogunk csinálni ha találkozunk. Aztán hirtelen történik valami és érzem a beszélgetés hangulatán, hogy kedvetlen, közömbös és napokra képes eltűnni. Ha ebben az időszakban keresem, érzem, hogy nem örül ennek. Sokszor vagyok úgy ilyenkor, hogy ráhagyom, hagyok neki időt és nem zaklatom. Eléggé hangulatember, de valószínűleg többről van szó. Amikor megkérdezem tőle, hogy mi a baj, akkor leráz annyival, hogy nyűgös, rossz napja van és az idő majd mindent megold.

Tudom, ez elég kevés információ, de szerintetek mi lehet az oka?


2022. júl. 19. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög a részletekben rejlik, pld. fontos lenne tudni, hogy miért nem akar kapcsolatot.

Eleve szerintem nem elvárható, sem baráttól, sem szexpartnertől, hogy veled állandóan beszélgessen. Vannak programjai, nincs hozzád kedve, netalán a párjával van. Szerintem ott a probléma, hogy ugyan azt írtad elfogadod, hogy ő nem akar párkapcsolatot, mégis te úgy tekintesz rá. Ez hatalmas hiba! Van, aki egyáltalán nem alkalmas ilyen kötetlen kapcsolatra, szerintem te sem.

2022. júl. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

"Van, aki egyáltalán nem alkalmas ilyen kötetlen kapcsolatra, szerintem te sem."


Vagy a csávó.

2022. júl. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Pontosan így működik egy szex kapcsolat. Akkor vesz elő téged és akkor foglalkozik veled, amikor épp nincs jobb dolga, ha pedig van, akkor lógva hagy és nem akaszt le a szogrol, mert mással foglalkozik. Ez teljesen érthető, egy szex kapcsolatnak ez a dinamikája. Nem te leszel a prioritás az életében. Vagy elfogadod és csinálod ezt tovább, vagy hagyd ezeket a fajta kapcsolatokat.


24N

2022. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Soha nem vártam el tőle és most sem teszem, hogy mindig beszélgessen velem. Pont ez az, hogy sokszor ő az, aki -csúnyán fogalmazok- "rám akaszkodik" ha olyanja van és naponta többször is hív. Olyan is volt, hogy hagytam neki időt, napokig nem írtam, hívtam, akkor pedig azért szólt meg, hogy nem is hiányozott. Olyan is volt, hogy eléggé sok volt a munkám, délután szaladós napom volt és csak este válaszoltam a délelőtti üzenetére. Akkor az esett neki rosszul.

A kapcsolatra pedig annyit mondott, hogy szeretett volna velem, de az ügyeim és az akkori viselkedésem miatt (amit megértek) inkább már nem is szeretne se velem, se mással. Vannak érzései irántam, de úgy érzi, jobb most neki így.

Olyan eset is volt, hogy "szakítottunk" mondjuk így. Ő mondta ki, amit én el is fogadtam még ha nehéz is volt. Nem kerestem onnantól, erre két és fél hét után ő keresett meg. Az egészet igazából onnan folytatta/folytattuk ahol abbahagytuk.

Biztosan bennem is van hiba mint mindenkiben, de úgy érzem ebben az esetben nem, mert nem várom el hogy velem foglalkozzon mindig.

2022. júl. 19. 07:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hulyit a srác, csak nem veszed észre. Szerintem többet akarsz tőle, mint amit ő adni tud/akar.
2022. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyités ide vagy oda...ha ennyire unatkozik a férfi találjon hobbit,kezdjen magával valamit.
2022. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem hülyítésnek, mert én sem szeretnék komoly kapcsolatot jelenleg. Ezért sem fáj igazából ha napokig nem beszélünk, csak nem értem hogy ez mire jó, miért csinálja? Ha én nem jelentkezem miért szól meg érte mikor ő ugyanezt csinálja? Ha olyanja van, miért tervez programokat, miért járkál velem kézenfogva nyilvános helyen? Nem kellene ilyeneket megtennie ahhoz hogy legyen szex. Ha én is és ő is akarja, nem kell ennyit "szenvednie" ezért.
2022. júl. 19. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem érdekelne, akkor nem akadnal ki rajta, hogy nem keres. Te miért nem mással foglalkozol, amikor nem vele vagy? Mondjuk magaddal, családdal, baratnokkel vagy hobbikkal?

Mit akar ő is és te is? Csak szexet. Vagyis szerintem te többet, ez teljesen egyértelmű.

2022. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert ő a "főnök" ebben a dologban. Akkor és az van, amit ő akar. Nem tudom, hogy ezen mi nem egyértelmű. Veled meg szórakozhat bárhogy, úgyis benne maradsz.
2022. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!