Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember lennék amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék amiért nem vagyok hajlandó finanszírozni a barátom részét a nyaralásból?

Figyelt kérdés

Sosincs pénze jóformán, 230-at keres, de megtakarítása 0. Mindenféle hülyeségekre megy el a pénze, napi 1 doboz cigi, áruhitelek törlesztése, drágább ruhák (30k-s cipő például). Én augusztusban megyek el nyaralni egyedül, megmondtam neki hogy ha nincs félretéve 100-120 ezer forintja, akkor felejtse el hogy velem jön, mert én nem fogom neki fizetni. Erre besértődött, mondván hogy úgyis visszaadná, de akkor menjek egyedül, őt nem érdekli. Most tényleg én lennék a rossz?


27/N; 29/F


2022. júl. 19. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

Én 220at keresek, nem cigizek, nincs hitelem, nem költök márkás cipőre mégis elég nehéz felretenni.

Nekem se telne drága kirándulásra, nem lenne gondom azzal ha egyedül elmennel de ha ilyen stilusba adod elő mint ahogy itt leirtad biztos hogy kibsznalak mint macskát szarni.

2022. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 persze, van ilyen, főleg a fővárosban, de láthatóan a kérdező párjának arra van pénze, amire akarja, hogy legyen. Az pedig nem a közös nyaralás. Ha arról lenne szó, amit többen is írtak, hogy tisztességesen dolgozik, nem költekezik feleslegesen, igyekszik megfogni a pénzt, de keveset keres, így nem marad, vagy nem sok, akkor az teljesen más téma.

Ez így nekem se tetszene.

2022. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 de a kérdező nem írta hogy a párja elvarta volna, csak azt hogy ezt így közölte vele. Lehet nem maga a tény borította ki hanem ez a stílus.
2022. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem Vagy rossz ember.Ez a pasi mem hosszútávra való szerintem sem.
2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amúgy baromira érdekelne hogy a 11es válaszom miért lett így lepontozva.
2022. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#13 igazad van, ha ilyen stílusban mondta, akkor lehet azzal volt gondja a párjának. A válaszod pedig valószínűleg a te ottani stílusod miatt lett lepontozva, mert sokan csak érzelmi alapon reagáltak, és nyomták a pirosat. Engedd el. Full normális hangnemű, abszolút konstruktív válaszért is kaptam már 50% alatti értékelést. Mondjuk ilyen esetben kifejezetten érdekelt volna az ellenvélemény, de azt ritkán írtak (kb soha) 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos az álláspontod. De ennyi idősen teljesen felsleges egy ilyen megbízhatatlan férfira pazarolnod az idődet.
2022. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16 vagy azért mert itt a nők szeretnek igazat adni a nőknek függetlenül attól hogy igaza van e az adott illetőnek vagy sem.

Csak most benézték mert én is nő vagyok.

És utálom a paraszt embereket, függetlenül attól hogy nő vagy férfi.

A rendelkezésre álló információk alapján pedig a kérdező indokolatlanul paraszt volt.

Persze utólag jönni szokott ilyenkor az infó morzsa hogy amúgy követelte. Ami ezek után ugye vagy igaz vagy nem.

2022. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

27 éves nőnek már nem szabad időt pocsékolni hülyékre.

Egy csomó rendes fickó van ezen a világon.

2022. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember es jol tetted, hogy megmondtad neki. Barcsak en is ilyen hatarozott lettem volna anno az exemmel, nekem 5 evem ment ra, es rengeteg penzem "mert szerettem". Utolag mar en se latom, hogy egy ilyen link alakban mit lattam, elhittem, hogy igy ugy majd megvaltozik. Cigire meg sz.rsagokra mindig volt penze, de a kozos kiadasokat, nyaralasokat mindig nekem kellett allnom. En mondjuk 25 voltam mikor szakitottam vele, mert addigra vegre feloszlott a rozsaszin kod. 27 evesen nem is ertem, hogy tudsz igy vele maradni, ha latod a penzugyi kulturajat, es a hozzaallasat. Hogyan latod a jovotoket?
2022. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!