Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátnőm azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm azért nem akar nyilvánosan felvállalni mert szégyenl? Esetleg több vasat tart a tűzben?

Figyelt kérdés

Se a Facebookjára nem hajlandó közös képet kirakni rólunk ha megjelölöm egy képen ahol együtt voltunk nem engedélyezi hogy a falán megjelenjen.


Ami nagyobb baj hogy pl soha nem hív el ha a barátaival találkozik vagy mikor elvoltunk nyaralni mint kiderült hazudott róla a szüleinek hol kivel és hol volt


2022. júl. 19. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ő erre mit mond?
2022. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy ő nem a FB-on éli az életét meg ő ott nem oszt meg semmi magánjellegűt, de ennek ellentmond hogy pl barátaival vannak fent közös képek

egyébként én sem ott élem az életem de egy közös képben mi rossz van?


a másikkal kapcsolatban meg hogy ő nem akarja a párkapcsolatát a baráti társaságával egy kalap alá venni a szülei meg megharagudtak volna rá hogy ő egy férfival kettesben megy nyaralni


hozzáteszem közelebb vagyunk mindketten a harminchoz mint a húszhoz

2022. júl. 19. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Barátnőire féltékeny lehet

A szuleit meg elotted szegyellheti


Sokminden lehet a hatterben

2022. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeret? Nekem akkor volt ilyen amikor nem szerettem a pasit és kinézetre se volt az esetem. Szégyeltem mondjuk ki az igazat.
2022. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Vagy szégyell, vagy nem akarja hogy a másik pali tudjon rólad. Szinte mindegy melyik, szakítani kell.
2022. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ha valaki hónapok múlva se a barátait, se a szüleit nem mutatja be, akkor az nem komoly kapcsolatot, nem akarja valami miatt, hogy az élete része légy. Hogy ezt miért csinálja viszont csak ő tud választ adni.
2022. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyell, vagy nem gondolja veled komolyan, így mindenhol a szingli látszatát akarja kelteni.
2022. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Hasonló szitu, mint nála.


Itt is leírom, hiába gúnyolódnak sokan, hogy jaj, kit érdekel a Facebook...

Ilyen esetben mindig van a háttérben valami, az ilyen nem őszinte.

Vagy nem vesz komolyan, vagy van neki más.

Én kidobnám.

2022. aug. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi se raktuk ki facebookra soha h együtt vagyunk, se sehova mashova, ugyan közös sztorit osztottunk meg, volt közös képünk facebookon, és én 1 hónap után már jóval ismertem az apukájat, később pedig az anyukáját is. Már az én anyukámnak elég nehéz egy pasit bemutatni, így hónapokig nem is tudott róla hogy újra van valakim, és bemutatni se nagyon akartam az elejen (hosszú sztori) de aztán mégis sikerült megismerkedniuk. Ez lehet nala is, szülei miatt. De az hogy a szülei megharagudnak ha nem vele megy nyaralni, istenem, én utoljára 20 evesen voltam az egesz családommal nyaralni😃 utána mindenki külön utakon járt, azért egy idő után már nem úgy megy a család nyaralni mint amikor 14 évesek voltak a gyerekek.


De kérdezz rá,mondd el hogy szeretned a szuleit es a baratait is megismerni, mindenesetre ilyen miatt ha egyébként a kapcsolat rendben van, nem érdemes szakítani

2022. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!