Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromról olyan kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromról olyan kijelentéseket teszek pl barátok közt higy szerintem nem bírja velem el akar hagyni, olyankor miért hallgat a párom?

Figyelt kérdés

Vagy véletlen ha szóba kerul ilyesmi téma.

Mert pont ugy jött ki valami téma, kontextus.


Otthon persze kapom azt hogy ő aztán soha nem hagyna el meg stb.


Nyilvanosban mi lehet ez a hallgatás?


Vagy ki kellene próbalnom fordítva is, hogy pl azt mondom úgy imádjuk egymást, mi örökké együtt leszünk?


Irto szocializált, az az egy biztos, hogy nem azért hallgat, mert semmi mondanivaloja nem lenne es semmi nem jutna eszébe.



#nyilvánosan magánélet
2022. ápr. 6. 19:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A párom is jelen van köztünk ül.
2022. ápr. 6. 19:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En ezt az egesz szitut nem ertem, hogy barati tarsasagba ilyet momdaaz a parod elott, hogy "szerintem Peti nem birja velem, el akar hagyni". Mindenkinek kinos, en is csak pislognek, mint hal a szatyorban.
2022. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van a kettesnek, én is ledöbbennék, miért mondasz ilyeneket?
2022. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valami nagyon életszerűtlen.
2022. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem kezdenék el bizonygatni semmit .Meg otthon is mi a fenének beszélsz ilyenről ?Lehet ,hogy kivan már ettől és azért nem reagál rá,hátha észre veszed magad egy kicsit.
2022. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért mondasz ilyeneket a párod előtt. Akkor minek vagy vele? Valószínűleg én sem érteném a szituációt, ahogy a párod sem.
2022. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pl legutobb anyukája mondta hogy néha nagyon összevesznek a fiával. Alig bír vele.

(A fia, azaz a párom hirtelen haragu, es olyankor nagyon arrogáns, kezelhetetlen szinte)

(Korábban én beszéltem a párommal erről, hogy szerintem velem néha ezt az arroganciát direkt csinálja mert lehet szakitást akar provokálni, mert ilyenkor arra kényszerit a magatartásával, hogy otthagyjam. Tehát lehet el akar hagyni)


Szoval amikor az anyukaja azt mondta, néha nagyon összevesznek, borzasztó, hirtelen azt reagáltam, hogy lehet én nem sokáig leszek itt(azaz náluk a családjánál), mert olyan mintha el akarna hagyni, szakítani akarna neha.(különben nem lenne arrogáns a saját párjával)


Erre csend.

2022. ápr. 7. 07:01
 8/13 A kérdező kommentje:

Másik szitu

Haverja kérdezi mennyire komoly a kapcsolatunk lesz e házasság stb.

Én reagáltam hogy párom kétlem hogy el akarna venni, meg se kér.de lehet jobb is.

Erre megint csend.

2022. ápr. 7. 07:03
 9/13 anonim ***** válasza:
De kérdező, azért nem reagál, mert kínos az egész szituáció. Az anyukája előtt azt mondtad, hogy lehet, hogy te sem sokáig leszel már a családjával... ez nagyon kellemetlen mindenkinek. Álljon neki könyörögni, hogy ne hagyd el, vagy igazából mit szeretnél ilyenkor hallani? A másiknál meg azt mondtad társaságban hogy lehet jobb is ha nem kér meg? Ne haragudj, tényleg segítő szándékkal mondom, hogy szerintem te tetted kínossá ezt az egészet, nem véletlen nem válaszol. Olyan, mintha te provokálnád. Megerősítést vársz tőle, vagy igazából mit szeretnél? Félsz, hogy elhagy, nem szeret eléggé?
2022. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen jol esett volna megerősítés es nem csak 4 szemközt a dumák.


Külsősöknek aoha nem tudom miket mondhat rolam a hátam mögött esetleg. Nekem azt mondja pl anyujának is mondta hogy valoban szeret engem.


Na ezt sem hallottam vissza pl az anyjátol hogy a fiam tenyleg szeret téged. Nekem is mondta.

Vagy soha nem elottem beszél ilyenekrol azaz csak a hátam mögött adhat akkor ki dolgokat.


Egyetlen egyszer volt csak oelda arra hogy valakinek elottem kifejezi hogy en számítok neki és valoban szeret. Mikor bemutatott egy haverjanak, vele közölte. Ott előttem. Meg vannak csajok néha ill havernők akik elott inkabb mellém ül/áll oda közelebb hogy lássák én számítok neki.


De kijelentéseiről még mindig nem tudok semmit.

2022. ápr. 7. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!