Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem kockáztatni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy velem egyidős barátnőm. Osztálytársak voltunk gimiben. Az érettségi évében ő összejött egy nálunk 10 évvel idősebb pasival. Nagyon rendes srác volt és nagyon vonzó. Már akkor is megjegyeztem, hogy hú miylen jó pasi. De egy pillanatra se jutott volna eszembe több, hisz a barátnőmmel járt, meg nem is nagyon ismertem őt igazán, néha összefutottunk mikor a barátnőmért jött, de ennyi. Kb 6 hónapig tök jól meg voltak, csak aztán kiderült hogy hosszútávon a a kapcsolatuknak nincs jövője. A barátnőm 1-2 éven belül családot szeretett volna, de a pasi még nem volt kész erre. De nagyon szerették egymást így még próbálkoztak, végül aztán 8 hónapnyi együttjárás után szakítottak. Azóta eltelt 4 év, ezalatt nem is látták egymást. Nemrég összefutottam a sráccal, meghívott egy kávéra, órákig beszélgettünk, azóta találkoztunk többször is és elég egyértelmű, hogy nem barátilag közelítünk egymás felé. Ő nyíltan megmondta hogy szeretne tőlem többet, és ha őszinte akarok lenni én is nagyon szeretném. De félek ezzel nagyon megbántanám a barátnőmet. Igaz neki azóta már van egy komoly kapcsolata, nemrég jegyezték el egymást, szal túl van az exén, csak mégis félek hogy mit szólna hozzá. Másrészt viszont van egy oylan érzésem, amit nem tudok megmagyarázni, de úgy érzem hogy ezzel a pasival midnen nagyon jó lenne, és, boldog lehetnék vele és ő is velem, és ha elengedném akkor egy életen át bánnám. Mit tegyek? Beszéljek a barátnőmmel? Vagy hagyjam menni a dolgokat tovább és majd később szóljak neki? Tanácstalan vagyok. Nagyon szeretem a barátnőmet és nek szeretném elveszíteni emiatt, de Őt sem...

23/L


2010. szept. 21. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
"azóta már van egy komoly kapcsolata, nemrég jegyezték el egymást" csak annyit fűznék hozzá hogy: OMFG !! szerinted érdekelné ?? mert nemhiszem ...
2010. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az 1. 3 sort.


MEG! Max buksz 1 nagyok, vagy kaszálsz.

2010. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel! nem hiszem hogy gond lenne ez neki hiszen már boldog az új párjával :--))
2010. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a barátnőddel akarod leélni az életed, ne szalaszd el ezt a lehetőséget! Lehet nem jön több esély. Ezt a kockázatot vállalni kell, hogy lehet, megsértődik a barátnőd, de ha már tényleg túl van rajta, és mással jegyzi el magát, akkor ezt tudnia kell kezelni.
2010. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érdekelné-e. Pont ez a gond. Mert ha azt veszem, hogy van egy jólműködő kapcsolata, akkor persze miért is érdekelné. De mégiscsak azzal a apsival készül összejönni az egyik legjobb barátnője aki anno neki oylan sokat jelentett. Ha jól tudom ő volt az első igazán komoly kapcsolat a barátnőm életében akivel hosszútávra tervezett.

Nem arra gondolok, hogy kiveri a balhét, mert én elveszem tőle az első szerelmét. Mert rég vége van köztük szal nem én állnék az útjukba. Egyszerűen csak nem tudom nem-e árulásnak fog tűnni a szemében az hogy pont Vele jövök össze.

Egyébként Neki is elmondtam az aggályaimat, mármint a pasinak, és azt mondta hogy ne foglalkozzak vele, ha igazi barátnőm akkor nem fog a boldogságom útjába állni. És ő úgy vette észre már régen is hogy mi tényleg nagyon jó barátnők vagyunk.

2010. szept. 21. 20:59
 6/7 A kérdező kommentje:

"Lehet nem jön több esély"

Igen, ez az ami miatt nem szeretném őt elengedni. De olyan igaz barátom se sok van mint a barátnőm.

2010. szept. 21. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz a barátnőddel?
2010. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!