Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar gyereket úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar gyereket úgy néz ki, neki már van egy, 35 felett van, én viszont a 40. szülinapja előtt szeretném a babát,mindkettőnknek van saját háza, hogyan vegyem rá hogy 3-4 év múlva legyen baba?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy hogyan vedd rá??Elképesztő, hogy ilyen emberek tényleg léteznek. Nem is, inkább mélységesen elszomorító. Miféle debilnek jut eszébe ráerőszakolni a másikra egy gyereket, ha ő egyszer nem akar?! Meg még ki is jelenti, hogy ő a másik 40. szülinapja előtt akarja.🤦🏻‍♀️ Döbbenet.

Aki nem akar gyereket, azt SEHOGY nem veszed rá, ha meg hisztikével valahogy mégis sikerült kiharcolnod (esetleg “véletlen” nem veszed be a gyógyszert stb), akkor nyugodtan készülhetsz is az egyedülálló anyaságra. Nagy buli lesz, csaxólok.

Nem véletlen van már egy gyereke és nem véletlen jött el onnan is! Hagyd békén és keress olyat, aki csinál neked önszántából is gyereket…

2022. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de hülye nők vannak...

N

2022. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kicsi esze, lelép, mert ijesztő vagy.


Én-én-én. És Ő hol van a történetben?

2022. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én 40 éves korában ismertem meg a párom, azaz pár hónappal a szülinapja előtt (30 vagyok). Mindkettőnknek van 1-1 gyereke. Én mindig is szerettem volna még de az élet nem úgy hozta eddig. Mivel azt hittem ez a férfi már 40 évesen úgysem akar gyereket én nem is akartam tőle semmi komolyat. Fiatalabb korában ő is szeretett volna még de az exe nem.

Elnondtam neki a kapcsolat kezdetén ezt, hogy nálam emiatt esélytelen vele egy komoly kapcsolat. De annyira belém szeretett (azóta én is belé, csak neki előbb alakult ki) hogy megmondta, én vagyok az egyetlen akitől valaha még gyereket akar.

3 hónap múlva születik meg a közös babánk, apuka is nagyon boldog volt mikor pozitív lett a teszt 😊


Magyarán döntened kell (és a párodnak is) vagy együtt maradtok és egyikőtök a másik iránti érzelmei miatt "megadja" magát. Vagy pedig különváltok.

2022. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ő úgy van a sztoriban hogy elfogadtam hogy van egy gyereke és egy volt felesége akik csomagban hozzá járnak, tudta ha elválik és lesz új párja, akinek nincs gyereke,nem kell elfogadni itt nincs volt férj, akkor vágyni fog a társ egy gyerekre, szeretne anyuka lenni,és mivel neki van ő tudja milyen apukának lenni, a gyerek az első nyilván,de szerintem ő az önző ha nekem nem engedi hogy én megéljem az anyaságot, csak mert neki már van gyereke.
2022. júl. 20. 20:02
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nap mint nap nézem a gyereke és közte lévő kapcsolatot hogy mondja a gyerek neki hogy szeretlek apa, nekem miért nem hagyja hogy ezt a boldogságot megéljem? Úgy érzem jár.
2022. júl. 20. 20:04
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed, hogy neked ez jár, keress olyan társat, aki ugyanezt szeretné. Ne ezt a szerencsétlent nyüstöld, megmondta, hogy nem akar még egyet. Ezzel az erőszakos fellépéseddel lehet, még azt is elijeszted, aki szeretne.

N

2022. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Uuhhhh. Én viszont 40.elott akarom..

Csak ennyit..

2022. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Te miről beszélsz?! Ő az önző meg ő nem hagyja, hogy megéld az anyaságot?? Év vicce. Itt egyedül TE vagy az önző, ha ennyire kölköt akarsz, akkor keress olyan férfit, aki hasonlóan gondolkodik, ne azt a szerencsétlent szapuld! Bár akinek ennyi esze van, hogy nem fogja fel, hogy a másik NEM akar és csak azért is erőlteti és még neki áll feljebb…hát.. annak szerintem minden való, csak gyerek nem. Először fejben kéne felnőni.

Világosan elmondta, hogy nem akar több gyereket, innentől ezt vagy elfogadod vagy keresel mást, de nehogy már még őt hibáztasd bszki. Eszem megáll.

2022. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van lépni fogok
2022. júl. 21. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!