Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom őrjöng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom őrjöng azon, hogy összeköltözéskor a közös kasszán kívül saját magamnak is szeretnék pénzt elkülöníteni?

Figyelt kérdés
Amivel neki nem lenne dolga. És ha neki is lenne ilyen, azzal nekem sem. Bizalmatlanságra hivatkozva dührohamig képes ezen túráztatni magát, mert szerinte így nem teljes értékű a kapcsolat, és ez azt mutatja, hogy nem szeretem.

2022. júl. 18. 00:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Igaza van a párodnak. Ha közös kassza van, akkor minek kell külön pénz. Már nem tervezel vele különösebben?
2022. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%

Eszerint ő tényleg közös kasszát akar, te meg külön kasszát.

Pár hónapig elmegy a külön kassza együttélésben, de hosszú távon szerintem nem tartható. És ha gyereket is akartok, akkor végképp tarthatatlanná válik.

2022. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

Veled értek egyett.


29/F

2022. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

A férjem is dühöngött, én is úgy gondolkodtam mint te.


A család az közös kassza, a saját dolgaim finanszírozása a saját pénzéből. Én keresek többet, ez zavarja, sosem kértem pénzt tőle, ruha, könyv, sport, bármi amit akarok ebből megy.

2022. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Mármint a saját pénzéből, elirta a telo. Szeretek független lenni, ez a lényeg
2022. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Penzembol


Bakker ebből nem jövök ki jól, megyek aludni 🙈🤦‍♀️

2022. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Sose értettem miért probléma ez embereknek? Na jó sejtem azért.

Mondjuk azt hogy 70%-át a fizunka a közösbe rakják a maradék 30% pedig mind a két fél félre rakja saját magának.

Ha valamit szeretne venni az ember mert pl megtetszik neki akkor nyugodt szívvel meg tudja azt venni, nem lesz belőle veszekedés mert általában van aki bármi miatt ki tudja verni a balhét.

Ha az ember meg szeretné lepni a párját akkor a közösből kell ki venni a pénzt? Az mégis mennyire meglepetés?

Miért nem tudják egyes emberek elfogadni a párjuk döntését és kompromisszumot kötni egymással?

Miért csak egy bizonyos ember dönthet a pénzügyelről egy kapcsolatban jó részt?

2022. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Jesszusom. Düh roham? Hány éves a férjed, 12? Ezt legkésőbb akkor ki kene nőni.

Nálunk nem volt semmi ilyenből probléma, van a közös, amiből fizetjük a lakást és a közöd programok kiadását, de mindketten félre is teszünk, ha pl párom szeretne venni magának egy új cipőt vagy én könyveket. Semmi gond nincs ezzel.

2022. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Dühroham?

Kiröhögném, aztán megkèrdeznèm tőle, mintha egy kisiskolás lenne, hogy tulajdonképpen min hisztikézik.

Ez szánalmas.

Biztos, hogy valamit rávetítget erre a dologra, és azon őrjöng, mert ha azon, hogy a fodrászt/parfümöt/sminket a sajàtodból akarod elvenni, nem a közösből, akkor szimplán gyengeelmèjű.

2022. júl. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy rávetít. Bizalmatlan vagyok, egérutakra gondolok. Neki ez elképzelhetetlen, tehát ő engem jobban szeret, mint fordítva, melynek logikus folyományaként előbb-utóbb, de inkább előbb (sőt már holnap) el fogom őt hagyni, stb stb stb.
2022. júl. 18. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!