Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi jelenti egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi jelenti egy kapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy amikor valaki nem egy konkrét, közvetlen kiváltó ok miatt szakít a párjával (megcsalás, bántalmazás, alkohol, stb…), hanem “érzelmileg” dönt úgy, hogy véget vet a kapcsolatnak, akkor szerintetek mikor van az a pont, amikor okosabb döntés különválni? Mik a tapasztalataitok? Nálatok mikor jött el az a pont, amikor szakítottatok a párotokkal?



2022. júl. 20. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet kivesz belőlem, mint amennyit ad.
2022. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az utolsó remény is szertefoszlott, hogy javítsunk a kapcsolaton vagy véglegesen kiábrándultam belőle, mert tartósan megalàzóan bánt velem.
2022. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ep ésszel felfogom,H vége,de én még a vegsokon túl is elmegyek,ha ragaszkodok vkihez.Nem.verésre gondolok. Csak arra,ami nyilvánvaló, minden fontosabbá válik nálam, nem hajlandó kompromisszumra,H jobb legyen. Minden végigmentem. És mégsem mondtam ki. Megvartam,H O mondja, vagy csendben elkoptunk egymás mellől..
2022. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzem, hogy egyedül jobb lenne. Mondjuk én elég gyakran úgy érzem, mert szeretek egyedül lenni, nem vagyok társfüggő, csak nagy szerelemért dobom el.
2022. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem hiszek kettőnkben és egyáltalán nem is látom magunkat együtt. Mondjuk ha ezeknek az érzéseknek a szikrája is megfordul bennem én már akkor szakítok.
2022. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem találok benne semmi szeretnivalót, nem tudom miért jöttem össze vele, mi fogott meg, mit éreztem mikor először megcsókolt. Akkor valahogy egy kis rész meghalt bennem.

De hála égnek találtam valakit, akivel évekkel később is rózsaszín köd minden❤️

2022. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség.
2022. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat tudnám leírni mint az előttem lévőek. Pluszban annyit tudnék hozzá tenni hogy ha már végképp mindent megpróbáltam és ő semmit akkor idegesíteni kezd, mindenen kiakadok, nem érdekel mit mond, hova megy, mit csinál.
2022. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!