Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ha már nem lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ha már nem lennél szerelmes?

Figyelt kérdés

(*te vagy a nő a kapcsolatban*)

Szakítanál a pároddal ha már nem lennél szerelmes? Ha sosem dícsérne meg? Ha csak azt hangoztatná hogy semmihez sem értesz,hogy te mindig mindent csak elrontasz? Ha hiányozna hogy kedveskedjen neked, de nem teszi? Ha a kedvébe jársz pl a kedvencét főzöd és még meg sem köszöni? Ha egy egyszerű kérdést nem mersz neki feltenni mert félsz hogy hogy reagál? Ha kérdezel valamit mindenféle hátsó szándék nélkül és ő egyből támadásnak veszi?

Elhanyagolva érzed magad?

És ha mindezek mellé esetleg még látásból meg is tetszik neked valaki más?


2022. júl. 21. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit már nem szeretek, nyilván nem maradok vele együtt. De a leírás alapján, egy ekkora tuskót már rég dobtam volna.
2022. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%
Én férfi vagyok, de ritkán dícsérem meg a páromat és tényleg semmihez sem ért és nem is szokott főzni se sütni, egy évben kb. 10-szer főz. Dehát ezt dobta a gép sajnos..
2022. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki a kérdésemet, hogy aki erre jàr esetleg az làssa amit írok. A kiírás után 2 hétre összeszedtem a méltóságomat és a bàtorságomat, és szakítottam vele. Azóta nincs senkim de nagyon jól elvagyok egyedül. Tényleg igaz, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!🙃
ápr. 16. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!