Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő hogy reagál? Kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogy reagál? Kocsival jövünk haza a nyaralásból,és látom,hogy a párom telefonján viberen érkezik egy mosolyjel egy igen ribis kinézetű,de dekoratív csajtol sweet eighteen néven. Elképesztően,hogy ez mi.Azt mondja,en ilyen féltékeny típus vagy

Figyelt kérdés
vagyok? De kérdem ki ez. Azt mondja kb 5 éve szexelgettek. És H szokott írni néhány csajjal Mizu ,hogy vagy szinten. Ok... Erre eltelik kis idő,megint mosolyjel sweet 18-tol. A fejem tok vörös volt,de nem szóltam. Azt mondja, látja,hogy nem tetszik nekem. Majd jött egy harmadik űzi is. Azt mondja, őszinte hozzam. De én ezota össze vagyok zavarodva. Mi a véleményetek?
2022. júl. 21. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*elkepedtem
2022. júl. 21. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem lenne a barátom....
2022. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Exemnel voltak hasonlo idiota nevuektol beérkezö r.bis üzik. Exem kiderult hogy online tarskeresozik mogottem
2022. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad őt, mert hazudik Neked.
2022. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik.. és el is akarod hinni amit mond. Nagyon nagyon sajnállak :(
2022. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy hazudik. Nekem már nem lenne a barátom biztos!!
2022. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szokott írni néhány csajjal Mizu ,hogy vagy szinten."


Vajon minek?... Szerintem szétcsal vagy szét fog előbb-utóbb...És most még azt akarja, hogy tudj is róla. Csekkolja elviseled-e, és nem számít neki, hogy reagálsz, hiszen "te vagy a féltékeny típus"


Én ezt gondolom.

2022. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!