Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondolkodás ez?

Figyelt kérdés

Bárhogy rágódok rajta nem értem.

Egy egy konfliktus közben mindig azt mondja h amit ő akar az sose számít, meg h az ő családja sose jó, meg h az ő véleménye nem érdekel senkit stb..


De mindig egy ilyen vita után azzal jön h baj h velem akar családot,meg jövőt?


De a vita tárgyának ehhez semmi köze..


2022. júl. 22. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Áldozati szerepbe akar bújni vagy annak érzi magát.

Aki mindenben jó ha szakitás is lenne őt hagyták el, az hogy miért, hogy ő a hibás, azt nem vállalná fel.

Veszekedés után pedig megerositeni próbálná a kapcsolatot hogy azt tukrozi veled tervez. Ez megint áldozati szerep. Hogy utolag elmondhassa, pedig én veled terveztem.


Ő folyamatosan a feddhetetlen áldozat és a világ a gonosz körülötte.

És valóban is annak érzi hiszi magát. Ez általában gyerekkori sérülés. Hogy tehetek bármit senki nem hallgat meg, én csak jót akartam. Tipikus elcseszett rossz anya gyerek kapcsolatbol kifejlodott felnott áldozati éntudat.

2022. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fuhhuuuhuu nagyon rég kivàgtam az ilyeneket már az elejèn, mikor ezt a játszmát tolták, de ha már benne voltam, úgy kezeltem, hogy ràkérdeztem:mondj konkrét példát arra, amikor én azt éreztettem veled, hogy nem számítasz, és ha van ilyen, megbeszéljük. Ha másokra érted ezt, azzal nekem nincs dolgom, úgyhogy ne hozd fel ellenem, mert irreleváns.

Ezt az összes többi állítására elmondhatod, amit így puffogtat és projektálgat rád, hogy mindegyikre hozzon konkrét pèldát, mikor te ezt éreztetted vele.

Az ilyen kis àldozati majmok ezt nagyon rosszul viselik, mert nem tudnak rá felelni, és sarokba szorítod őket vele.

Ha pedig esetleg tényleg tud konkrétumot (kétlem, mert totál közhelyeket puffogtat), akkor meg tudjátok beszélni.

Ha ilyen tudatos vagy, ahogy leírtam, és továbbra is ezt tolja, egy idő után ő fog kiszállni, mert nem bírja, hogy nem tud zsarolni, manipulàlni.

Én mondjuk a helyedben nem lennék ilyennel. Ez egy sérült nyomoronc ha férfi, ha nő.

Kezeltesse magát teràpiàban.

2022. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!