Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj lehet az onbizalmammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet az onbizalmammal vagy esetleg en ertem rosszul az egesz dolgot, visszahuzodobb tipus vagyok, hogyan tegyem jobba a dolgot?

Figyelt kérdés
Az az egesz dolog, hogy konkretan inkabb egy visszahuzodottab fiu vagyok, elhiszem sokan rohogik az ient mint en,de engem hidegen hagy, szeretem a bulit meg a jo dolgokat, de nem nagyon szeretek tancolni, vagyis ha igen is hujen erzem magam :( . A baratnommel elmentunk bulizni es jol ereztem magam,de nem szeretek egesz ejszakan keresztul hajnalig ott ulni a disco-ba vagy barhol legyunk, ezert sokszor lehangoltan bocsanatot kerek h nem meek el vele, mert ha elmeek nem tudnam ott hagyni mert en meguntam s megyek haza. Bocsi ha sokat irok,vhogy valaszt akarok kapni h en baxom el az egeszet valtoztassak a felfogasomon? Baj az hogyha 17 eves fiu letemre nem nagyon veszek reszt bulikon, szarul esik az az erzes h leneznek, luzernek neznek.A baratnom azt mondja ne foglalkozzak csak erezzem jol magam, probalom de vhogy megis hulyen erzem magam. Es meg biztos sokan vannak ienek mint en...
2008. dec. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
A legnagyobb hibád (mármint a katasztrofális írás után), hogy magadnál belevalóbb lányt választottál. Az ilyen megbosszulja magát. És mi lenne, ha vele beszélnél és nem olyanoknak sírnál, akiknek semmi köze az egészhez?
2008. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...a választás szerintem is a probléma. Sok olyan lány van aki szintén nem igazán szeret hajnalig bulizni egy diszkóban. Egy olyan mellett ez a problémád fel sem merült volna.

Én nem azt mondom, hogy szakits vele, inkább, hogy kösettek kompromiszumot. Ahova szeretsz menni vele oda elkiséred, ahova pedig ő szeret menni oda csak ő megy, persze nem kell minden hétvégén ott "laknia" nélküled. Egyszerűen csak el kell engedned egyedül, ő sem érezheti túl jól magát, ha táncolna és egész este a sarokban ülő kedvesével kell foglalkoznia.

2008. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok, és volt már nekem is "ellentét párom":)

Ott is a srác volt visszahúzódó, nem nagyon szeretett eljárogatni, nekem meg sajnos mániám hogy kimozduljak. Úgy oldottuk meg próbáltunk mindig elhívni vele a haverjait, és akkor feloldódott az ő közegükben amíg én mellette buliztam. Sokat számít kikkel vagy a barátnőddel buliban. Egy kicsit bohókásabb cimbora aki essetleg szintén nem kedveli a discot, feldobhatja a hangulatot a helyzet iróniájával. De ha nagyon letört vagy akkor beszéld meg vele nyugodtan hogy inkább maradjatok kettesben.

2008. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

önbizalmat kell növelni valahogy! :D

gondolj arra hogy a sok gagyi "rocker" láma mind beképzelt, pedig elég szánalmasak. ha nem vagy ilyen, már sok ember felett álsz. :D

ajánlom a Két pasi meg egy kicsi (two and a half men) sorozatot, sokat segíthet :D

2008. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!