Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzi, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 5 hónapja vagyunk még csak együtt, de már most azt hallgatom, hogy nem szeretem… teljesen más mind a kettőnknek a szeretet nyelve, ezért megpróbáltam előre helyezni az igényeit (holott nekem teljesen más a szeretet nyelvem). Elvárja tőlem, hogy minden percben puszilgassam, simogassam még akkor is ha emberek között vagyunk. Ezzel eddig nem volt probléma, mert mindig amikor eszembe jut, akkor megpuszilom, megölelem, hogy érezze hogy nagyon szeretem. Este soha nem fekszünk le úgy, hogy ne csókoljam meg, hozzá is bújok mindig, de tegnap este is mind ezek után megkaptam, hogy ő nem érzi az én szeretetemet. Összeköltöztem vele, felmondtam a munkahelyemen, mert mindig féltékenykedett, főzők rá, mosok rá mindent megcsinálok, amit csak kiejt a száján, de neki ez sem elég. Megkérdeztem tőle, hogy mit tudok még tenni, hogy érezze hogy szeretem. Azt mondta, hogy még többet puszilgassam, ölelgessem. De nem csak ebből áll az élet (szerintem). Egészségesnek mondanám ezt a kapcsolatot, ha nem ez lenne folyton a téma. Szerintem bőven elég az a szeretet, amit én adok neki. Vagy tényleg kevés az, ha 15-20 percenkként adok neki puszikat/ öleléseket?

2022. júl. 26. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy narcisztikus ember, el akar szakítani mindenkitől, a munkahelyedtől már sikerült is neki. Cél, hogy csak ő uralkodjon fölötted. Te meg hagyod neki.
2022. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha vki azt mondja, nem érzi, hogy szeretem, azt otthagyom, mert az a kapcsolat nem működik.
2022. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
A nárciszok eleinte tökéletesek egy kapcsolatban, aztán úgy a 3. hónap táján elkezdik leértékelni meg bántani a partnert. Ez sosem fog abbamaradni, csak egyre szrabbul érzed majd magad mellette. Ráadásul a nárcisz lenézi az olyat, aki, mint te, teper a szeretetéért. Mint egy kiskutya.
2022. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

A barátnőd lelke nincs rendben, pszichológusra lenne szüksége. Soha nem fogsz tudni elegendő szeretet adni neki, mert nem biztonságosan kötődik.

Általában az ilyen dolgok mögött kiskori probléma áll, talán az édesanyja nem úgy szerette, ahogy kellett volna, nem kell ehhez hű de nagy dolog, hogy ilyen kialakuljon.

Sajnálom a lányt, mert ő sem tehet róla, szenved, mert ez valóban nem normális és amíg nem ismeri be maganak, hogy szakember kell, addig nem fog normálisan működni egy kapcsolata sem.

Olvass utána a szorongó-ambivalens kötődésnek.

2022. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő, ő a barát…😅
2022. júl. 26. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Szerintem attól még áll amit mond.
2022. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen személyiségszerkezetű ember annál rosszabb lesz, minél inkább engedsz neki. Érzelmileg a szolgájává vál5tál már most is, ugrasz, akármit kíván, ő meg lenéz, megvet a cselédtermészeted miatt. Nem lehet szerelmesnek lenni egy szolgalelkű, alázatos nőbe.
2022. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

A munkahelyedről való felmondás nagy hiba volt de szerencsére tipikusan olyan hiba amit még bőven kijavíthatsz. De azért ne nagyon várj vele. Bele se merek gondolni Mi lesz ha egy ilyen emberrel anyagi függőségbe kerülsz...


Azt javaslom hogy munkahely keresés mellett vagy helyett képezd magad valahol tanulj szakmát vagy csak OKJ féle tanfolyamot vagy bármi hasonlót.


Ezzel az életben előre lépsz ő pedig ki fogja mutatni a foga fehérjét és javulnak az esélyeid hogy még időben kiábrándulj belőle végleg...

2022. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus manipuláció. Ki akar teljesen sajátítani. Elég gyorsan megy neki. Leírásod szerint már is ott hagytad a munkahelyed MIATTA, már is összeköltöztél ismeretlenül VELE, most pedig tesztel mikre vagy még képes h sarokva szorítson. Kérdezem én ő milyen ekkora áldozatokat hozott érted? Merem fogadni h semmit, csak apróságokat. Neked viszont egyre jobban nem lesz saját érvényesülésed, csak az lesz amit ő akar, úgy táncolsz ahogy ő fütyül. Most jön az érzelmi nárci lépcső fok h ne érezd magad elég jónak. Ha itt betörsz neki sinen van. De ha nem s nagyon gyorsan lelépsz, szép életed lesz.

Tapasztalat, titkolt kokain függő nárcisztikus pasival voltam. Kb ugyanezeket várta el tőlem is, de én nem hagytam ott a munkahelyem, sem költöztem össze vele, kimagyarázva magam, mert éreztem h valami nem stimmel.Fáradt voltam tőle mert már minden percemet igényelte, magamra meg semmi nem maradt.

Nyisd ki a szemed, s mérlegelj kérlek. Ha mélyre engeded jutni nehéz kimászni belőle, s megszabadulni tőle. Nagyon rafináltnak kell lenni hozzá.

2022. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem puszilgatta, ölelgette gyerekkorában az anyja. Ha nem lenne ilyen problémája, akkor ő puszilgatna, ölelne téged. Valószínűleg sokkal jobban szeret kapni, mint adni, mert lelki deficites.
2022. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!