Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Azonnali szakítási ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Azonnali szakítási ok, ha megüt a párod?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali.
2022. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én se ütöm meg őt!
2022. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?
2022. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Még nem fordult elő ilyen, de abban a másodpercben repülne
2022. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást lehetne tenni? Megvárni, míg el is töri valamimet?
2022. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen esetben nincs megbeszélés, nincs semmi, csak távozás/csomagolás/kirúgás.
2022. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az "javít" a helyzeten ha én voltam a kezdeményező, aki hozzá csapdosta a dolgokat, és fájdalmat okozott neki? Ő "csak" viszonozta...
2022. júl. 29. 08:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

7 ebben az esetben se az ütés a jó válasz, de így én az ő helyében is szakítanék. Aki annyira képes, hogy gyerek módra hisztizik, csapkod, dobál, üvölt, arra nem lehet egy közös jövőt alapozni. Ahogy arra se, aki erre agresszióval reagál, nem csak ott hagy mint eb a szaharát.

A helyében kimentem volna a házból, aztán másnap, mikor lecsillapodtál, annak megfelelően, hogy kinek a néven van a lakás kiraktalak volna, vagy a saját cuccommal távozom. Ha eleve nálam vagyunk, tehát nem közös lakóhely, ott helyben kilöklek az ajtón, a kis táskáddal együtt, aztán menj, ahova akarsz.

Bár, ez alapján azért megtaláltátok egymást.

2022. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha alfa a pasi akkor elnézem neki párszor. Ha ilyen ronda akinek csak esélyt adtam sajnalatból.. egy ilyen után azonnal kiadnàm az útját!
2022. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

#7

Attól függ,hogy kaptad vissza. Ha csak egy enyhe figyelmeztető pofont, akkor úgy gondolom igen.


Saját történetem:

Exem elkezdte valami kreált féltékenységi baromság miatt ütni,karmolni a pofámat miközben vezettem,akkor kapott egy tockost, hogy ne a híradóban kössünk ki estére balesettel.

Saját anyja ott ült a hátsó ülésen,nekem adott igazat. Persze így is rohadt szarul éreztem magam miatta.

Mostani párom úgy gondolja,és egyet is értek vele,hogy nemtől függetlenül senkinek nincs joga,oka ütni a másikat, de ha valamelyik veszi a pofát ahhoz,hogy megüsse azt akit állítólag szeret, és netán véletlenül visszakapja,nem kell érte sajnálni.

2022. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!