Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után szinte azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szinte azonnal új pasi. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a pasimmal és rá egy hétre össze jöttem valakivel. Még nagyon friss a kapcsolat (3 hét). Őszintén még azt sem tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok-e. De ahhoz idő kell nem? Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek folytassam-e a mostani kapcsolatom? Mert nem tudom, hogy ebbe a kapcsolatba csak bele menekültem vagy tényleg lehet belőle valami. Nem akarom bántani, de nem vagyok biztos magamban. Segítsetek!

2014. aug. 6. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos magadban kár volt vele összejönni. Én is jártam így, szakítottam és sajnos megbántottam vele az illetőt. De tanultam belőle. Minimum pár hónap kell ahhoz, hogy letisztuljanak az érzéseid a régivel kapcsolatban.
2014. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, 2szívet törsz darabokra röpke egy hónap alatt.

Nem jött benned elő az exed? El se tudtad még felejteni már is...

Nem gondolod, hogy igazságtalan volt egy kicsikét?

2014. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A helyedben nem hitegetném komoly kapcsolattal az új barátot, amíg nem jössz tisztába vele, hogy mit érzel iránta.

Egyébként bármi lehet belőle, a volt barátommal való szakítás után én is elég hamar belekezdtem egy lazább kapcsolatba, aztán egymásba szerettünk és végül össze is házasodtunk.


Viszont ha nem alakulnak ki komolyabb érzések a mostani barátod iránt, csak azért ne legyél vele, hogy valahogy a volt barátodat próbáld vele pótolni.

2014. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem jó ötlet, hány éves vagy ??????
2014. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2014. aug. 6. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor pláne h tudnod kéne h ilyenkor egy kapcsolatba menekülni halál,
2014. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!