Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden átlagos, normális pasi egyszer rájön, hogy ezek a tárkereső oldalak nem érnek semmit se, inkább csak károsak rájuk nézve?

Figyelt kérdés
Csak egy bizonyos rétegnek könnyítheti meg a dolgát

2013. nov. 18. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Haverom rájött.Nem mondanám,hogy az átlagos pasiknak nem jó.Mert a nők inkább az átlagos normális pasikat keresik.De valóban jobban kell kinézni és jobb levelet kell írni mint egy átlagos pasinak.

Sajnos sok nő csak a herceget várja.

Vegyünk rólam példát.Full átlagos vagyok.Normális de nem olyan bugyiból kidumálós szöveggel.Normális átlagos nőkre írtam akik magukat mutatják be és nem a csöcseit seggét illetve az igényeit.

Még sem írtak vissza soha..

2013. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem így van
2013. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,pontosan így van.Aki normális,azok biztosan rájönnek én is terjesztem mindenhol aki nem a top kategória kinézetre,azok ne is próbálják meg,mert semmit nem ér az egész.
2013. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős társkeresőn talált párt és nem pózolt autóval (nincs neki), nem mutatta be hogy "anyagilag mit tudna nyújtani" mert nem áll olyan jól és mégis talált párt.

Sajnos nekem csak levelezési-kapcsolatokat sikerül összehoznom nagyon ritkán.

A társkeresőn a bőség zavara van, egyszer valaki mondta nekem: "itt még egy isten se kelhetne el, mert a bőséges kínálat láttán mindig úgy gondolnák: jajj nem ragadok le ennél hátha lenne jobb-szebb-stb."

2013. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a normálisaknak nem ér semmit. Viszont nekem sikerült találnom egy hozzám hasonlóan nem normális alakot xD
2013. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rá, de ez nem a normálisság kérdése szerintem, hanem az értelmességé.


A többségnek sajnos ez csak unaloműzés, gyerek, dolgozó partner, megromlott házasság mellett.

2013. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!