Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem titokban videókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem titokban videókat rak fel magáról a tiktokra. Vajon ez csak nekem okoz problémát?

Figyelt kérdés
A tik tok-on szerepel szinte minden nap. 3500faszival tartja a kapcsolatot és nekik csinál magamutogató videókat. Vetkőzik táncól ,de ezt úgy hogy engem minden honnan letíltott. Sejtésem se volt míg egy ismerősöm nem szólt. Majd minden ismerősömet is letíltotta. Nem hajlandó megmutatni semmit. Se a faceen,se sehol máshól. Kettő kicsi gyerekünk van. 16hónapos és egy 3éves. Egész nap csak csetel ,még akkor is mikor a munkából hazamegyek. Van hogy a telefont nyomja ki mikor beérek a házba. Szerintem ez beteges. Wc-re konyhába ,minden hova viszi,pedig mindene le van kódolva. Nekem semmi. 42 vagyok ő 27 .Mondtam ndki válljunk el mert sokat tett hogy ne bízzak benne. Más faszik ,hazudozás ,és most meg ez. Csak én fújom fel?

#Tik tok betegek #A tik tok ennyire fontos
2022. júl. 30. 10:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Lelki beteg, de amíg nem fogadja el, hogy segítségre szorul addig reménytelen. Csak azt döntsd el véglegesen, hogy menteni akarod a helyzetet vagy nem. Valahogy le kell zárnod ezt mert felemészt. Sok szempontot kell figyelembe venned biztosan. (Gyerekek. anyagiak .. stb.) Mivel megmondták, hogy rossz a "világ és önképe" ezért ha bármit is teszel azt jól építsd fel előre. ( Ha orvosi kezelésre szorul akkor azt, ha válni akarsz akkor azt, te is csak el akarsz mellette élni és csajozni akarsz akkor azt... stb. ) Hamar hozhat a feleséged hülye döntést és légy lépéselőnyben.
2022. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

ha nem mutatja meg neked a videókat csak másnak pózolgat akkor mit vársz még?

kérd meg hogy neked vetkőzzön mintha ott sem lennél , s csak szemlélő vagy.

ha nem teszi meg akkor gyerek ide-oda bocsánat a kifejezésért. de dobg ki a francba

más dákókra izgul mert nézik őt ? pffff

máj. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!