Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem titokban videókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem titokban videókat rak fel magáról a tiktokra. Vajon ez csak nekem okoz problémát?

Figyelt kérdés
A tik tok-on szerepel szinte minden nap. 3500faszival tartja a kapcsolatot és nekik csinál magamutogató videókat. Vetkőzik táncól ,de ezt úgy hogy engem minden honnan letíltott. Sejtésem se volt míg egy ismerősöm nem szólt. Majd minden ismerősömet is letíltotta. Nem hajlandó megmutatni semmit. Se a faceen,se sehol máshól. Kettő kicsi gyerekünk van. 16hónapos és egy 3éves. Egész nap csak csetel ,még akkor is mikor a munkából hazamegyek. Van hogy a telefont nyomja ki mikor beérek a házba. Szerintem ez beteges. Wc-re konyhába ,minden hova viszi,pedig mindene le van kódolva. Nekem semmi. 42 vagyok ő 27 .Mondtam ndki válljunk el mert sokat tett hogy ne bízzak benne. Más faszik ,hazudozás ,és most meg ez. Csak én fújom fel?

#Tik tok betegek #A tik tok ennyire fontos
2022. júl. 30. 10:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Aki benne van az azért másképp látja. Annyira jól elhitette veldm ,hogy nem vettem észre. Nagyon jól hazudik manipulál. Szülőként semmi baj velem. De a nők nagyon meg tudnak vezetni. Egyből megérzik hogy alárendelt vagyok.
2022. júl. 30. 15:02
 22/32 A kérdező kommentje:

Biztos hogy gyerekkoromból hoztam valami ferdeséget amire nem jövök rá hogy mi lehetett az. Mindíg ugyan abba a hibába esek. Csak az ő kedvüket vágyaikat helyezem előtérbe,mindent ami velem kapcsolatos eltolom. Ezért írtam hogy alárendelt vagyok már az elejétől fogva. Nem tudok racionálisan működni. Nem tudok nemet mondani.

De nem panaszkodni vagyok itt ,hanem szó szerint erőt meríteni belöletek akik tisztán gondolkodnak,talpraesettek,kemények. Kiállnak a maguk igazáért ,és helyes döntéseket hoznak tökölés nélkül. Nekem ez segítség támogatás ,még ha le is néztek szoltok. Nem haragszom meg ,mert igazatok van. És ez fejleszt erőt ad támogat.

2022. júl. 30. 15:12
 23/32 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kezd el magad össze szedni vagy valami és állj ki magadért és legalább a gyerekekért. Megmondod neki hogy abba hagyja vagy mész beadni a válást a gyerekekért pedig 100%-san küzdeni fogsz hogy nálad helyezzék el ne nála. Mert őszintén egy ilyen nő nem való anyának.
2022. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Mathus ***** válasza:

a kérdésre és a nemokosok kedvéért:

ez egy betegség ami a lánynak van, ide segítség kell, nem fikázás. ennél az személyiségzavarnál nincsen betegségtudat, hiszen sikerként éli meg a plusz figyelmet, amit kap.

2022. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Unszolásomra elment a pszichológushoz aki 16 problémával szembesítette. Erre mikor hazajött teljesen ki volt fordúlva magából ,hogy ez a doki

teljesen hülye. Neki semmi baja ,én vagyok a probléma mindenért csak én nem veszem észre. És többet nem is ment.

2022. júl. 30. 15:40
 26/32 anonim ***** válasza:
56%

Vetkőzik, táncol, titokban - ki elől titkolja? Előled.

"Csak az ő kedvüket vágyaikat helyezem előtérbe,mindent ami velem kapcsolatos eltolom. Ezért írtam hogy alárendelt vagyok."

Valószínűleg az ő kedvét és vágyait nem helyezted előtérbe, ezért csinálja.

2022. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen sose ismeri be vagy fogadja el ha vele van a probléma.
2022. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Mathus ***** válasza:
100%
#25: egy terápiás ülés vagy ülések nem így néznek ki, ez honnan jött? a klienst semmivel sem szokták "szembesíteni". a helyes diagnózis, meg terápiás folyamat legtöbbször hónapokat vagy éveket is igenybe vehet, egyéni- és csoportos ülések mellett. ha 16 "baja" lenne, akkor már lehet nem is élne. te is vágod mi van.
2022. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora kamu.
2022. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nem kamu

Haza jött és ő maga mondta el hogy miket állapított meg a doki. Önértékelés,személyiségzavar,torz világkép,torz családkép,torz önkép,felsőbbrendüség,stb stb...

Ezekre mondta hogy a doki hülye neki semmi baja.

2022. júl. 31. 08:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!