Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem titokban videókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem titokban videókat rak fel magáról a tiktokra. Vajon ez csak nekem okoz problémát?

Figyelt kérdés
A tik tok-on szerepel szinte minden nap. 3500faszival tartja a kapcsolatot és nekik csinál magamutogató videókat. Vetkőzik táncól ,de ezt úgy hogy engem minden honnan letíltott. Sejtésem se volt míg egy ismerősöm nem szólt. Majd minden ismerősömet is letíltotta. Nem hajlandó megmutatni semmit. Se a faceen,se sehol máshól. Kettő kicsi gyerekünk van. 16hónapos és egy 3éves. Egész nap csak csetel ,még akkor is mikor a munkából hazamegyek. Van hogy a telefont nyomja ki mikor beérek a házba. Szerintem ez beteges. Wc-re konyhába ,minden hova viszi,pedig mindene le van kódolva. Nekem semmi. 42 vagyok ő 27 .Mondtam ndki válljunk el mert sokat tett hogy ne bízzak benne. Más faszik ,hazudozás ,és most meg ez. Csak én fújom fel?

#Tik tok betegek #A tik tok ennyire fontos
2022. júl. 30. 10:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, társkeresőn is fent van. Én sem biznék meg benne! Ennyire rá ér két pici gyerek mellett?!

Ne légy lúzer, beszélj vele, és mond neki ez így nem megy tovább.

2022. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus figyelemigénylő nő.

Én a kérdező helyében csinálnék egy kamuprofilt, jelölném az asszonyt, chatelnék is vele, sőt még a többi delikvenst is "kikérdezném", hogy mik voltak az esetleges tapasztalatok.

Ha sikerülne asszonyelvtárssal összehozni egy "randit", akkor meg instant be is adnám a válást. :D

2022. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Van olyan szingli anyuka rokonom, aki kiment svájcba öreg faszikhoz „takarittani”

Szóval el tudom hinni, hogy létezik ilyen. Bár akkor meg nincs értelme a kérdésnek... bár ha jól megy neki, akkor ne válj, mert közösen szerzett vagyon 😃

2022. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam. De nagyon okos. Az egyik ismerősöm megprobálta még kettő éve ,persze feleségem őt nem ismerte ,de valahogy rájött. Rá egy hónapra meg lebumott hogy pasizik. Persze tagadta ,de a telefonszámla és az ismerőseim csak rajta kapták. Alig akarta elismerni. Miután beismerte ,albérletbe ment. Kb egy hét után már sirta vissza magát.
2022. júl. 30. 11:28
 15/31 anonim ***** válasza:
73%
Tudod én nem tudom sajnálni az ilyen embereket. Megaláznak kb kiröhögnek a hátad mögött az idegenek sőt szerintem a feleséged is hogy nem jöttél rá. Papucsnak használ és még ő van felháborodva és költözik el mert lebukott de mind ezek után te még mindig vele vagy és nem igazán akarst elválni. Akkor szenvedjél mit érdekel ez engem. Idejösz te is meg sokan mások panaszkodni elvileg tanácsot kérni amiket megkapsz te is aztán jönnek a kifogások hogy de szeretem nem akarok elválni. Akkor tudjál rá ezekután sőt segíts is neki pasikat keresni. Jó közegben nőnek fel a gyerekek gratulálok.
2022. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Segítsek lebuktatni? Adj hozzá kulcsot, hol találom.
2022. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Mathus ***** válasza:
41%

a kérdésre: a hisztrionikus személyiségzavar az a szó, amit keresel.

[link]

2022. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%
Én is elvenném tőle a gyereket egyértelmű, egy netes r1b1 párkapcsolatban nem nőtt fel a gyerekneveléshez, látom a gyakoris pitsáknak fáj az igazság.
2022. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

Titkok a TikTok-on?



38F incel

2022. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

Szóval szarrá csalnak, megaláznak, még nem is titkolja a nő és neked ez komolyan belefért eddig? Az nem semmi, hogy még csak most kezded fontolgatni a válást, amikor ez már régóta megy és háborogsz nonstop, de azért együtt vagytok. 😂

Szerintem a házasság előtt is ilyen volt a nő, neked meg vén trottyként megfelelt mutogatni, most meg csodálkozol, hogy egy szaros házassági papírtól nem lett anyuka típus, gondolom előtte se volt az.

Azért jó undorítóak vagytok mind ketten, hogy gyereket vállaltatok, ugyanúgy diszfunkcionális vagy, mint a nejed, csak másképpen.

Egyedül csak a gyerekeiteket sajnálom, a stílusod alapján te se lehetsz valami jó szülő.

2022. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!