Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy mit titkol a telefonján?

Figyelt kérdés
Sose engedi még azt se, hogy hozzáérjek a telefonjához. Ha mégis a kezembe kerül egyből kikapja, ha pedig fel van oldva egyenesen ordibálni kezd. Ha számon kérem, hogy mit titkol, csak rögeszmésnek nevez. Hogyan tudnám lebuktatni?

2022. júl. 31. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, nekem ez a viselkedés problémát okoz. Hogy a problémán túl tudjunk lépni, kérlek, most mutasd meg nekem a telefonod, hogy megnyugodhassak, mert egyelőre a legrosszabbra gondolok, amiért agresszív vagy. Avval, hogy nem mutatod meg, alátámasztod a rossz sejtésem, és így én nem szeretnék veled lenni tovább, mert nem tudok megbízni benned, ráadásul az állandó agresszív reakciód megijeszt. Jövőt erre nem lehet alapozni.

Kb így várhatsz lényeges reakciót.

2022. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire ragaszkodik hozzá akkor van vaj a füle mögött szerintem.

Anno az exemnél volt ilyen, éjszaka én nyomtam ki az ébresztőjét. Eszembe se jutott turkálni a telefonba, viszont véletlen megcsörgettem a lányát. Másnap ordibált velem hogy hogy mertem a telefonjához nyúlni. Ez viszont már okot adott a gyanakvásra. Kiderült hogy megcsal. Én gépen léptem be akkor a facebookjára, mert a telefonja az mindig nála volt.

2022. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred, hogy adja oda. Ha nem adja hisztizik, akkor megmutatod neki az ajtót és megkérded, hogy kívülről zárja be maga után.
2022. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már le kell buktatni, az már gáz.
2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam anno.. Hogy amikor elvolt bambulva, nézett valamit a telón, oda somfordálsz lassan, ki kapod a kezéből és futás. Én a fűrdőbe futottam, bezartam kulcsra az ajtót, és hát sajnos megtudtam mindent. Ő meg őrjöngött, verte az ajtót mint az állat. Előzménye volt persze, úgy mint nálatok. Tudom, csúnya dolog volt, de nem tudtam mást tenni, volt vaj a fején rendesen. Szakítottam vele.
2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, el kell kérni, a reakciója mindent elárul.
2022. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az nekem elég lenne hogy titkolozik. Helybol kuka.
2022. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a mobilos kérdések olyan unalmasak és fekete fehér egy típusú de bizony magyarazatokkal morognak a kérdezők. Sokszor nem is az van a képben, mint amire gondoltok, ha pl. az illető pl. Nagyon kreatív típus, de gyakran kerül félreértésbe. Előfordulhat az is, hogy nagyon félti a drágán megvett mobilját és úgy pátyolgatja, mint kiskedvencet a gazdija. Vagy a mobilján épp akkor céges munkaügyi levelezést folytatott, ami munka magyaran te se szeretnéd ha épp egy drága munkaprojekt ötleteid csekkolgatná egy nem ott dolgozó. Vagy épp mindennél fontosabb kedvenc könyveit amit drágán vett félti a másiktól, pl. Tudományos könyvek a környezetvédelemről és lehetne sorolni. Vagy épp vicces történeteket írt magának mert ki akarta próbálni a kreatív írói készségeit, hogy van-e affinitása és félreérthető volt a szöveg és tudta ha olvasnád félreértenéd és abból csak ok nélküli féltékenykedés lenne és veszekedés és lehetne sorolni. Gyakran bizonyos ember típusoknál a legutolsó leglehetetlenebb sorban kullog, amit te gondolsz.
2022. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De amugy ja vannak olyan tipusok is akik mobilon csalják a párjukat.

8-as vagyok.

2022. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!