Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője ennek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Barátom 33,én 26 éves vagyok.

Három éve hogy együtt vagyunk már.

Az utóbbi időben azt vettem észre hogy eléggé egy oldalúvá vált ez az egész. Barátom csak olyan filmet hajlandó nézni amit már látott és szeret, ha én mondok valamit az el van vetve. Sorozat ugyanez. Ha menni akarok valahová akkor az nem valósul meg ,de ha haverjai hozzák fel ugyanazt már rögtön van kedve.

Van olyan hogy egy hétig meg se ölel,nem érint mert neki az úgy jó, a szexuális életünk meg szinte nulla.

Egyszerűen magányos lettem ,és mintha már nem is egy pár lennénk hanem valami haverok .

Gondoltam megpróbálom kicsit felrázni a dolgokat ,mondogattam menjünk el ,étterembe mint egy randi ,de nem. Mindennap át masszíroztam mert tudom hogy szereti, de semmi. Aztán kezdtem mondogatni hogy jó lenne ha egy héten egyszer kimozdulnánk valamerre, vagy több időt töltenénk együtt,esetleg egy fél órát beszélgetnénk

Ebből annyit fogott fel hogy nekem semmi se jó ,és ma a fejemzhez vágta hogy mi két különböző ember vagyunk , nem vagyunk jók együtt.

Tudjátok mi esik rosszul... én mindent megpróbáltam hogy jó legyen neki,de nekem semmit se viszonzott,és nem az jutott volna eszébe hogy akkor kicsit ő is változik hanem szakítsunk. Ezt nem mondta ki,de tudtam, ráadásul mintha én lettem volna a hibás mindezért.

Végül egyikünk se mondta ki a szakítsunk szót.

Menthető még ez az egész? Vagy szakítsak én vele? Egyszerűen nagyon mérges vagyok, hogy ilyen gyorsan rá vágta ezt, erő feszítés nélkül. Mi a véleményetek?



2022. aug. 1. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ez nem is kapcsolat,jövője? Ez nulla, értelmetlen és szánalmas.
2022. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Ennek a párkapcsolatnak nemhogy jövője, jelene sincsen. Ez még egy barátságnak sem menne el. Te próbálsz valamennyire törődni vele, de ő egyáltalán nem mutat kb. semmilyen jóindulatot feléd. Így egy kapcsolatnak semmi értelme, ha ezt lehet annak nevezni.
2022. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Egy ember nem tud kapcsolatot megmenteni, hiába kedveskedsz neki. Ha a “semmire” is ilyen jól bántak vele, minek tegyen erőfeszítéseket?


Viselkedj vele úgy, mintha nem a párod, hanem a lakótársad lenne. Fordíts több időt magadra, menj akár egyedül étterembe, szilárdítsd meg/éleszd fel a baráti kapcsolataid, úgy nem lesz olyan fájdalmas a szakítás.


Ha szerencsés van időközben rájön, hogy nem akar elveszíteni és hajlandó lesz tököt ereszteni és férfiként cselekedni.

2022. aug. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Ha szerencsés van időközben rájön, hogy nem akar elveszíteni és hajlandó lesz tököt ereszteni és férfiként cselekedni."

Nem tudom mennyire lenne ez szerencse. Az emberek nem tudnak a bőrükből kibújni, csak ideiglenesen, aztán kezdődik elölről.

Férfi módjára nem tud viselkedni egy ilyen ember, hiszen a leírtak alapján azt sem tudja milyen az. És érzelmek sem motiválják, mert azok sincsenek benne a kérdező felé. Én elengedném. Akit ennyire nem érdekel a másik és a kapcsolat, azt el kell küldeni, és minél gyorsabban. Felesleges a csodát várni, mert az nem lesz.

2022. aug. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson folytatni, teljesen egyértelmű, hogy nem kellesz neki.

Ha már így kimondta, hogy nem vagytok jók együtt, valószínűleg korábban is gondolt erre. Egyedül strapálod magad, ő meg valószínűleg arra vár, hogy fogd fel a helyzetet, és lépj le.

2022. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!
2022. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kérdésedben benne van a válasz is. Nagyon jól tudod, hogy ennek semmi értelme.
2022. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!