Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz megérzésem van a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz megérzésem van a párommal kapcsolatban. Lehet jelentősége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Nők elsősorban)

Friss párkapcsolatban vagyok és mostanában sokat aggódom azon hogy elveszíthetem a barátomat. Tudom hogy a női megérzések sokszor jogosak. Álmodtam is a szakításról,de a párom nem tesz semmi különöset ami miatt aggódhatnék,sőt,szinte királynőként bánik velem. Nem is rejtegeti a telefonját,nem tűnik el indokolatlanul,se semmi ilyesmi. Mégis elfog az aggodalom néha. Vajon csak elkezdtem igazán megszeretni és egyre jobban félek az elveszítésétől? Ez kihat néha a viselkedésemre és ő kérdezi hogy van e valami baj. Veletek már volt ilyen? Mit tettetek?

Köszi előre is!



2022. aug. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak bebeszéled magadnak a hülyeséget.De nyugodtan kezdj el féltékenykedni,azt nagyon szeretik a férfiak. Azt is ha elszámoltatják őket minden szabad percükről. Csak aztán ne csodálkozz ha egyszer csak tele lesz veled a töke és lelép a p!csába.
2022. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem féltékenykedek,nem számoltatom el,pont azért mert nem adott rá okot. Ezt a harcot inkább magamban vívom. Ő csak annyit vesz észre hogy néha rossz kedvem van,ilyenkor próbál felvidítani

2022. aug. 1. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad? Álmodni azért álmodtál ilyet, mert egésznap ilyeneken agyalsz. Kicsit szedd össze magad és tudatosítsd magadban, hogy elég jó nő vagy hozzá, hisz veled van téged akar. Ne kezd el b@sztatni ezekkel a beképzelt problémmákkal, mert menekülőre fogja egy idő után.
2022. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Lehetséges hogy az önbizalmammal van gond és ezért szorongok. Nem basztatom egyébként semmivel,ő ezekről a gondolataimról nem tud semmit.

2022. aug. 1. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Remélem tudod, hogy női megérzés nem létezik, csak amolyan szólás ez. Nincs bizonyítottan különleges képességetek.


Én szerintem ilyen butaságokon ne agyalj, mert feleslegesen rontod el vele a kedved és feleslegesen ébresztesz esetleg kételyt a másikban, ha észre veszi, hogy valami bánt téged. Inkább annak örülj, hogy együtt vagytok és élvezd ki a vele töltött időt ami lehet, hogy nem tart egy életen át, de az is lehet, hogy igen.


Az álmoknak pedig nem kell jelentőséget tulajdonítani.

2022. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Kicsit megnyugtattál. Nehéz megkülönböztetni a megérzést a szorongástól. Valószínűleg szorongok és ez váltja ki a rossz álmokat is.

2022. aug. 1. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban voltam. Sok rossz kapcsolat után jött a mostani párom. Azon gondolkodtam hogy basszus nem tudok rosszat mondani rá, úgy bánik velem ahogyan eddig senki. Hmm,, itt valami tuti el fog csúszni ilyen a mesében sincs. Aztán amit fentebb is javasoltak, én ezeket a gondolatokat ahogyan jött el is engedtem. Ilyenkor mindig arra gondoltam milyen lesz az életünk majd x év múlva, hol fogunk lakni, hány gyerekünk lesz majd. Csupán a jó dolgokra. Én azért gondoltam az elején a rossz dolgokra, szakításra, mert rossz kapcsolataim voltak, és az agyam automatikusan hozta elő azokat az emlékeket és vetítette ki a kapcsolatomra. De ezeket csak én képzeltem be, a páromnak ehhez semmi köze sem volt. Az agynak ezt a csalfa játékát kell kicselezni és megszünnek a rossz gondolatok. Azért is tanácsos mert ha ezeket leplezni nem fogod már tudni akkor akaratlanul is teremted majd azokat a helyzeteket, amiből a párod jön majd ki rosszul, és az elméd majd közli veled hogy látod ő is ugyanolyan, mint a többi férfi.
2022. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad félni. Nem élhetsz úgy, hogy azon agyalsz mi lesz ha elhagy. Ezt sosem tudhatod. Egy biztosnak vélt kapcsolatnál sem lehet tudni. 20 éves házasságok is bomlanak fel.

A mának élj, szeresd, legyél boldog. Ha rossz gondolataid vannak, megmérgezheti a kapcsolatot is. Mint ahogy írtad is, látszik a viselkedéseden.

Nem lehet úgy élni, hogy nem mersz kilépni az utcára, mert félsz, hogy fejedre esik egy tégla.

2022. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!