Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni nőként hogy az élettárs, párotok drogozik? Titkolja, tagadja, de 24 órában nem látni mit csinál.

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 14:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Ugyan ezek egy alkoholistára is rá illenek.
2022. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10# igen, arrogancia, féltékenykedések, sírás, holott ők hazudgálnak roncsolnak bizalmat, de valamiért képtelenek szakítani.

Én meg nem vállalom tovább azt amibe kényszerít engem ezekkel.

Még én vigasztaljam ha sír, holott ő tesz engem tönkre lelkileg, azért szakítanék, azaz engem kéne vigasztalni, de még én magyarázkodom, mikozben neki van vaj a fején, illetve ő a kiszámíthatatlan, én meg a nyitott könyv, en vagyok őszinte, ő hazudgál hadovál, de én vagyok hazugsággal vádolva, és alapvetően én aggódom nap mint nap hogy hol van mit csinál kivel van.

Teljesen instabil, feszült, biztonságérzetet sehol nem nyújtó a kapcsolat.

Ha vége, akkor már nem kell azon görcsölnöm hol van, vagy azon sem hogy a várva várt ölelés helyett mikor végre látom, veszekedést kapok a nyakamba, és nem ölelést.

Kín az egész nekem.

2022. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A sexben is menet közben lekonyul neki, s belém akarja beszélni hogy én vagyok túl tág. Érdekes, előtte nem voltam az!? Az én párom jó egzisztenciájú, eltart mert nem engedi h dolgozzam, mindent megteremt. Ezzel nincs gond.

De ez az utóbbi viselkedései...

Találtam füvet, nemtudom milyen... Azt hiszem itt a vége.

2022. aug. 1. 18:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Mizu

Megbeszéltétek?

2022. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"eltart mert nem engedi h dolgozzam"


Ilyen van 2022-ben? És olyan is van, aki ebbe belemegy?

2022. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Pont az i tetejére
2022. szept. 11. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!