Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okoz olyan nagy problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz olyan nagy problémát, ha az egyik fél elmegy egyetemre?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, olvasom, hogy ilyenkor általában szakítás a vége a kapcsolatnak, mert az egyik elmegy egyetemre a másik meg még marad középiskolában. És nem arról van szó hogy költözne vagy nagyon messzire kéne járni, csak legfeljebb kevesebb az idő, de ez szerintem gimiben is így van, ha valaki a tanulással is foglalkozik .

2022. aug. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

- Mert nem látják egymást naponta

- Mert más lesz a környezetük, napi ügyeik, ismerőseik, de főleg

- Mert az egyik felnőtté vált, míg a másik gyerekhelyzetben van, plusz

- az egyetemista előtt egy új világ nyílik meg új emberekkel

2022. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Új társaság, új emberek, akik nem igazán tartják tiszteletben, hogy foglalt.
2022. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak a távolságról tudok beszélni, exem 1 évvel volt idősebb nálam, úgy hogy 1 évvel felettem járt, így ő hamarabb ment egyetemre mint en, ráadásul nemetorszagba, ahol megcsalt.


A mostani barátom Kecskemétről költözött fel ide egyetem miatt, a volt barátnőjével akivel 5 évig volt együtt azért szakítottak mert a lány Kecskeméten maradt és sok volt a távolság.


Egyébként ismerek olyat akinél az egyik fél ment egyetemre a másik meg elment dolgozni és ugyanúgy együtt maradtak, amíg a masik nem henyel otthon a szülei pénzéből míg a másik kikopi a tüdejét az egyetemen hanem elmegy dolgozni addig szerintem nincs baj a kapcsolattal. Én megertenem azt ha nem látnám mindennap a barátomat, azt is ha o bulizni akarna menni, ha új barátai lennének stb. De ahány ember annyi gondolkodás

2022. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsot kiegezsitenem idohiannyal
2022. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyik fél sokszor nem képes elfogadni hogy a másik fél aki egyetemre jár vizsga és zh időszakban nem fog vele mindennap találkozni és telefonalgatni sincs ideje órákra, hanem egesznap tanulni fog (most itt nehéz szakokrol nyilatkozok elsősorban)
2022. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!