Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtély. Vannak haverjai akikkel ismerjuk egymást. Miért nem akarhatta hogy együtt lássanak?

Figyelt kérdés

A haverjai engem személyesen ismernek kivéve egyet.

Egyik nap velük ült bent egy helyen. 5-6 férfi, körasztal.

Elmentem a hely mellett, párom meglátott, kirohant hozzám az utcára beszélni.

és elhúzott engem onnan hogy még ablakbol se lássanak.

Kérdeztem miért nem megyünk be?soha nem láttam még őt olyan zavartnak, elpirulósnak, teljesen kínban volt.

Így berontottam. Férfiak ülnek körbe, az egyik tőlem kérdezi hol a párom, mondtam, mindjárt jön vissza.

Kimentem hozzá újra és elkísért egy darabon, hogy menjek.

Az egész lényege az volt, hogy ne lássanak minket együtt.

Barátom azt mindta hogy amelyiket nem ismerem bunkó, és nem akarta hogy engem kóstolgasson.

De mondtam ha kijossz es ablakból látnak, úgy sem jött volna ki utánunk. Nem értem.


Másik whatsapp viber törléseket csinált. Akkor amikor beült közéjük. És nem mást, a velem való cseteléseket törölgette. Holott senki nem néz a telefonjába. Erre sem mond semmit csak azt, az egész alkalmazást is törölni fogja. Nem indokol.



2022. aug. 3. 07:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
*loholjak e, kialakítsak e
2022. aug. 3. 14:20
 52/62 anonim ***** válasza:
75%
Csak azért mondtam ezt a szeretet dgot mert szerintem ez az egész nem ér meg annyit. Nem kell kutass... legalábbis az én véleményem. Már az erőszakos kérésnél elbukitt volna a dolog szerintem. Amit szerintem te is érzel kicsit. Na de ez az én véleményem, tovabb is szállok 😇
2022. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

"agresszív, támadó, néha "kordában sem tartható" típus, bajai is szoktak lenni belőle"

"nem ez a proli kisstílű típus. Az egész szellemisége más mint a gyk-nak"

Akkor legyél meg vele, csodáld a nagyságát, ha ránk, a GyK koszos pórnépére úgysem hallgatsz.

2022. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne nyomozgatni? Megkérdezed a "bunkó" haverjától, hogy van-e harmadik fél. Persze úgy, hogy nem feltételezed róla a bunkóságot, vagy hogy esetleg ő a 3.. Vagy hogy miért olyan furcsa a barátod.


"De ő nem megcsalós típus."

Jó, akkor nem, te tudod, mi nem ismerjük, másra nem igazán tudunk gondolni, viszlát!


"*loholjak e, kialakítsak e"

loholjak-e, *kialakítsak-e

2022. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

Na jó ahogy olvasom a válaszaid én komolyan nem értem mégis mit akarsz hallani.

Megcsalás nem. Akkor mégis mi a fene? Minek celozgatsz arra, hogy a barátod egy agresszív pocs? Valami olyannal kellene vigasztalnunk, hogy balhéba keveredett? Bármi csak a megcsalás tuti nem?

2022. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Na gondoltam hogy ma is tortenni fog valami.

Már meg épp azzal beszelget aki az exemnek is spanja csak még ezt sem ő sem az exem nem tudja hogy az illető " közös pont" és kb többet tud rolam, mint amennyit a páromnak kéne rolam tudnia. Mist imádkozom hogy nehogy téma legyek ea manipulálom elhívni onnan mikozben meg találkozni nem akarok vele.

Ninca egyetlen normalis napunk sem szerintem.

Kezdem már nagyon unni.

2022. aug. 3. 20:22
 57/62 A kérdező kommentje:
Vagy rájuk hagyjam?lesz ami lesz? Megint ez van hogy semmi kedvem meg se mozdulni
2022. aug. 3. 20:23
 58/62 A kérdező kommentje:

Manipulácio pipa. Eljött onnan. Es nem tud semmit ugy nez ki.

Nem is tudom miert itt kerdezösködöm. Bocsi

2022. aug. 3. 20:29
 59/62 A kérdező kommentje:

El is felejtettem, köszönöm a válaszokat.

Lehet tényleg kezdek kiábrandulni az ilyenjeitől.

Hogy nincs 2 egyforma napunk sem. Mindig van valami.

Most meg le akarom rázni. És nem érti meg, hogy csak lefáradtam, és csak kedvem nincs. Nem hiszi el. Azt hiszi szórakozom.

Próbalok itt nem "blogolni",bocsi.

Lehet szükségem lenne egyedüllétre.

2022. aug. 3. 20:59
 60/62 anonim ***** válasza:
84%
A meleg szeretője volt ott. Te meg nem illesz a képbe. Alibi barátnő vagy.
2022. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!