Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok erre tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok erre tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vágok együtt a barátommal. Én elég fiatal vagyok.én 19 ő meg 30.Nagyon jó a kapcsolatunk. Jól érzem magam vele. Csak ő nem kedveli az én baráti társaságokat. A kapcsolatom elött én nagyon szerettem bulizni. Nem vittem túlzásba de 1 hónapban 2 szer buliztam kb.nos mikor összejöttünk. Ezt hanyagoltam. Nem is érdekeltek a bulik egy ideig. Na de most az utóbbi időben újra elkezdtem a barátom tudta nélkül. Mert nem szereti ha bulizok. Ő külföldön Dolgozik így csak 2 hetente jön haza 1 hétre. Nos van egy kis büntudatom hogy nem mondom neki.
2022. aug. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Pedig ezt el kellene mondani neki.
2022. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy 19 évesen bulizik az ember. Most kell azt, pláne hogy nem is viszed túlzásba, szerintem teljesen rendben van, hogy eljársz néha. Az nincs rendben, hogy egy kapcsolatban az egyik fél korlátozni akarja a másikat. Tudja, hogy fiatal vagy, nem várhatja, hogy emiatt megváltozz. Illene ennél érettebbnek lennie a barátodnak. Szerintem ne hagyd, hogy így irányítgasson, meg korlátozzon, ha már titkolóznod kell, az régen rossz. És ez csak rosszabb lesz idővel. Vagy fogadja el, hogy fiatal barátnője van, aki igen, néha elmegy egy-egy buliba, vagy nézzen korabeli barátnőt.
2022. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről. A titkolózás érzelmi eltávolodáshoz vezethet.

Ilyen korkülönbséggel nem meglepő, hogy máshogyan szerettek kikapcsolódni. Ha szeretitek egymást, keressetek valamilyen megoldást: vagy járjatok együtt bulizni, vagy fogadjátok el, ha a másik időnként eljár külön, a saját társaságával is szórakozni. Lényeg a kommunikáció, anélkül nincs jó párkapcsolat.

2022. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen apa lánya kapcsolat? Ahol apuka szabályozza a gyerekét?
2022. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Jah ez a tipikus jól kereső pasi hazajön dugni a kis fiatal formás kislányt aztán megy vissza melózni, a kiscsaj meg elkölti a pénzt kapcsolat? :D
2022. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy a párom pénzét költöm el?
2022. aug. 3. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Van munkám. Dolgozok én is.nem csak ő. Csak nekem szükségem van a kikapcsolódásra
2022. aug. 3. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Magyarázkodj továbbra is es furdaljon a lelkiismeret hogy mit mondj a megmondónak.

Mit lehet erre tanávsolni? Hogy viselkedj felnőtt önállo döntéshozo nőként és akkor majd felnőttként fog kezelni? Toxic az egész kapcsolat. Vagy ez nem is kapcsolat, csak vmi kényszeres együttlét össze nem tartozo embereknél.

2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!