Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Gyerekes lennék 26/f ?

Figyelt kérdés
Pl elmentünk egy tòhoz nagy murvás néztem a köveket felvettem köveket pl ez de szép meg amaz ( van sok ásványom is amugy ) közbe dumáltunk voltsk nagy kövek azt bele guritottam egyet egy tòba stb stb aztán mondta sok.idovel.késöbb hogy nem éreztem jol magam vele.ott stb ha ez nagyon gyerekes de egyszerurn nem vettem észre boldog voltam.hogy vele vagyok és hogy egy ilyen széo helyen vagyunk
2022. aug. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján igen.
2022. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Biztos telóról van. Ott nincs nagybetű, meg telón nem lehet helyesen írni na. A fogalmazása.. irodalomóráról is hiányzott, mikor ezt tanulták.
2022. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2022. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne állni a cuccról tesó
2022. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat ja nem
2022. aug. 3. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de a 11 éves lányom jobban fogalmaz.ez olyan se eleje, se vége, összedobott katyvasz.
2022. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Borzasztó, hogy hova tart ez a világ. Hogy lehet ilyen igénytelen szövegezést kiadni a kezedből?! Tessék szépen helyesen igényesen írni! Ezt a mocskot, amit idehánytál, értelmezni sem lehet...

26N

2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!