Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő csinálja, de én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő csinálja, de én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Barátnőm kint alszik a nappaliba egy kispárnán és pokróccal mint egy kivert kutya. Ő ment ki, még az ágyneműt se vitte ki.


Ő azt mondja nem érzi h fontos lenne nekem, kiszorítottnak érzi magát..

Holott ő löki el magától aki törődni akar vele..


Ha a torodessel nem mutatom ki h fontos nekem akkor mivel?


2022. aug. 4. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nárcisztikus ,kuka.
2022. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit kevés az info. Miért ment ki? Nyilván megbántódott valami miatt. Talán arra várt, hogy visszahívd, vagy bocsánatot kérj, attól függôen mi történt. De te nem csinálsz semmit, merthogy “ô ment ki majd visszajön”. Ekkor joggal érzi, hogy neked mindegy, hogy ô ott van-e melletted vagy se, vagyis nem fontos neked.


Persze tudni kéne a háttérsztorit, hogy tényleg te bántottad-e meg, vagy ô reagál túl valami apróságot és játszmázik veled.

2022. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt se mered leírni, hogy miért ment ki. Ebből kikövetkeztethető, hogy neked van vaj a füled mögött.

Visszahívtad? Kimentél utána? Vigasztaltad? Vagy csak lexarod, és kiírtál egy kérdést.

2022. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy hideg ember mellett engem is ravitt erre a kényszer hogy keptelen voltam egy ido mulva vele aludni.

Semmi bujás semmi joejtpuszi elfordul, de a szexig terjed csak, ne beszelgessunk mert a tv ben a meccs vagy rally

Autista hajlamu. Az exei bírták vele en inkább feladtam egy idő mulva mert már bántalmazásnak éltem meg

2022. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van hibám eltávolodtunk kicsit. Keveset v szinte semmit nem beszéltünk.
2022. aug. 4. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Akkor talán kéne...

2022. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a torodessel nem mutatom ki h fontos nekem akkor mivel?"


"Keveset v szinte semmit nem beszéltünk."


Ha nem beszèlgettek, akkor mègis hogy törődsz vele?

2022. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha szól bármiben segítek, hozok neki, fejben tartom mit mondott mit kell csinálni és igyekszek terhet levenni a válláról h ha hazaér tudjon pigenni
2022. aug. 4. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te úgy èrzed, hogy ezek a törődès jelei, de lehet, hogy ő másra (is) vágyna. Mondjuk hogy beszèlgessetek, összebújjatok, csináljatok valamit együtt stb.
2022. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megkérdezni tőle, hogy ő mire vágyik. Valószínűleg azoka a dolgok, amikkel te kifejezed a törődésed nem fontosak neki. Próbálkozz azzal, hogy az ő szeretetnyelvén szólalsz meg.
2022. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!