Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, akik neten ismerkednek azok szerencsétlen, kétségbeesett emberek? Valakinek van konkrét tapasztalata? Kíváncsi lennék a véleményekre!

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez egy régi tévhit. Részletes kifejtését lásd itt: [link]


A társkereső legfőbb előnye a célorientáltság: direkte olyanokat kereshetsz, akinek hasonló az érdeklődési köre, vagy bizonyos dolgokban egyeztek, stb., tehát mindenképpen lesznek közös vonások, és ez már első blikkre látszani fog az adatlapról - míg élő ismerkedésnél jó sokáig tart mindezt kideríteni egy random idegenről.


Én is társkeresőről nősültem immár hosszú évek óta, és azóta is töretlen boldogságban élünk. :)

2010. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amikor mi megismerkedtünk, nem a párkeresés volt a cél, hanem az időtöltés. Aztán minél többet beszélgettünk, annál inkább rájöttünk, hogy megéri találkozni is, míg végül egymásba szerettünk. Nem voltunk szerencsétlenek :) 25F és 23N
2010. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is neten próbálkozom (love.hu)nincs időm a baráti társaságból meg nem szeretnék házi nyúlra nem lövünk alapon :D szerencsétlenek nem tartom magam és még kétségbe esett se vagyok :D majd talán 10 év múlva leszek kétségbe esett ha addig nem találnék senkit :) 21/f
2010. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én ezt az újsághirdetéses ismerkedésnél tapasztaltam.
2010. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Úsághirdetésen próbálkoztam régen akkor tényleg szerencsétlenek jelentkeztek.Olyanok akik a kutyának sem kellenek.A neten nemannyira.Az inkább veszélyes.
2010. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mármint az újságosra érted hogy veszélyes?
2010. szept. 23. 14:28
 17/19 anonim ***** válasza:
hát nem szerencsétlen a többség... egy részük vagy ronda vagy nem mer eljárni bulikba mert nincs kivel vagy nem akar ki tudja... de vannak jó csajok jó pasik is csak a kalandvágy kedvéért ki kell próbálni azt is, én is voltam már fent társkeresőn 1-2 hónapig max nekem nem jött be egy kaland összejött oszt annyi dugtam egy jót legalább :D de nem gyere be nálam és sztem nem onnan találod meg az igazit bár nem kizárt de én nem hiszem!
2010. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ma 11.26 Hol ismerkedtetek meg? Mennyi időt beszélgettetek mielőtt találkoztatok volna? Mennyi idő után jöttetek rá, hogy szeretitek egymást?
2010. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi is interneten ismerkedtünk meg a jelenlegi párommal (iwiw: csajok és pasik)és egyáltalán nem vagyunk szerencsétlenek, csak én kis városban lakom, ahol alig van normális pasi, így szinte esélytelen volt hogy összeszedjek egy hozzámvaló barátot. Egyébként járok el szórakozni, de legtöbbször a bunkók szólítottak le, vagy olyan aki egyszerűen nem jött be valami miatt.A párommal nagyon nagy harmóniában és szerelemben vagyunk együtt lassan már 1 éve, úgyhogy én csak ajánlani tudom.
2010. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!