Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezzem magam jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam jobban?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve vagyunk együtt a párommal. Közben munkám során megismertem valakit, és lelkileg közelebb kerültünk egymáshoz nagy beszélgetések révén.

Éreztem, hogy vonzódik hozzám, és számomra is elkezdett egyre többet jelenteni. Fontos, hogy neten át tartottuk az utóbbi időben a kapcsolatot, így tényleg semmi nem történt köztünk, ami megcsalásnak számít. Hogy ne legyen baj, azt javasoltam, többet ne is beszéljünk.

Ő ezt a döntésemet elfogadta, bár nehéz szívvel, és már semmi kontakt nincs köztünk.


Így két nőnek is jót tettem: a páromat nem csaltam meg, ezt a lányt meg nem tettem szeretőmmé, nem vontam be semmi rosszba.


Mégis pocsékul érzem magam.


Sokszor eszembe jut napközben, és persze ábrándozik az ember, mi lehetett volna, pláne így nehéz, hogy tudom, kölcsönös vonzalomról van szó.


De elég nehéz lenne felrúgni a mostani életem, a ház, a kialakított közös életünk, meg minden, ami ezzel jár.


Hűséges maradtam, de nem vagyok boldog.


2022. aug. 9. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
valaki írna értelmes választ? eléggé padlón vagyok!
2022. aug. 9. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ez miatt ennyire rosszul érzed magad, lehet nem ez volt a jó döntés. Ne a múltért és az eddig töltött időért legyél a pároddal, ez nem kéne hogy visszatartó erő legyen, vele sem tisztességes. Ne azért legyél boldogtalan mert féltél lépéseket tenni, viszont legyél őszinte a pároddal is. Ha biztosan nem akarod elhagyni, akkor viszont foglalkozni kell ezzel a kapcsolattal, mert ha másik nő ennyivel izgalmasabb, akkor nálatok baj van. Beszéld meg ezt a pároddal, ketten dolgozzatok ezen a kapcsolaton, menjetek randizni, étterembe, nyaralni, wellness hétvégére, próbáljatok romantikázni, feléleszteni a tüzet ami elveszett.
2022. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj, h. amiket leírtál, én azt a másik nővel szeretném átélni... mikor naphosszat a fejemben jár, kb. ilyen programokat képzelek el...
2022. aug. 9. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg báttya ez a férfi kötelességed
2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor itt nincs mese. Lépni kell. Az a másik nő jobban kell, így vagy azt választod, hogy mindent borítasz és a nővel leszel és boldog lehetsz. Vagy maradsz kényelemből a megszokott kis unalmas életedben amiben nem vagy egyáltalán boldog. Merj lépni és kockáztatni a saját boldogságodért. Rajtad áll, hogy döntesz és vállald érte a felelősséget.
2022. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire boldogtalan vagy, és ennyit gondolsz a másik nőre, akkor még mindig jobb most szakítani és az anyagiakat rendbe rakni,mint hogy gyermekek mellett csináld meg ezt a dilemmát!

Ezen akkor nem tudsz segíteni szerintem,elnyomni eltudod az érzést ideig óráig,1-2 napig...de mindig ott lesz az a "mi lett volna ha". Nem fogsz nyugodni amég meg nem tudod.


Egyrészt magadnak is ártasz ezzel,másrészt a párodnak is,merg ő meg lehet tényleg veled tervez! Engedd el akkor őt is,hagy keressen magának vki.

2022. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek bunkó voltam a másik nővel? Mert konkrétan nem írtam le neki az érzéseimet, csak kértem, hogy többet ne beszéljünk. Csak annyit mondtam neki, hogy mindennek az elgondolás szintjén kell maradnia köztönk, és nem lehetséges a folytatás. Ő rákérdezett, hogy ezt hogy értem pontosan, hogy szerelmes vagyok, vagy ilyesmi? De nem válaszoltam neki, nem akartam bonyolítani. Így nyilván most ő is össze van zavarodva, hogy mi ez az egész.
2022. aug. 10. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ msot mit akarsz! Bunkónak bunkó voltál vele,de ha mindenképp vele akarod megpróbálni a kapcsolatot,akkor ha mindent elmondasz szépen jobban megérti majd, és vszinű nen lesz kibukva :)
2022. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!