Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon leszólt, leszidott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon leszólt, leszidott a párom, ha nem ismerném azt hinném viccel. Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam? Szakítani fogok vele, amiért nem tisztel.

Figyelt kérdés

Nagyon kritizálta, hogy telefonos munkát végzek az egyetemi tanulmányaim mellett(!), kimondta, hogy az a legkönnyebb diákmunka, bárki képes rá, ez semmi. Tényleg azért választottam ezt, hogy csak napközben kelljen dolgozni, ne legyen esti műszak, 2 műszak, de ez nekem azért jó, hogy tudjak a sulira koncentrálni! Azt mondta, hogy a vendéglátózás nekem nem menne, mert az nehéz. Diákmunkáztam pultos kisegítőként, egyáltalán nem volt nehéz, természetesen ment. Ő sem vendéglátós, nem tudom miért jön ezzel.

Nagyon úgy állított be, mintha egy lusta dög lennék, pedig gazdasági szakon tanulok, diákmunkázok, rendszeresen sportolok. Mindegyikre talál valami kifogást... A diákmunkámra már említettem mit, a gazdasági szakomra pedig azt, hogy van annál a későbbiekben jobban kereső gazdasági szak is.


Elváltak a szüleim, ritkán találkozom apukámmal, nagyon leszidott emiatt is, hogy akkor minek tartom vele a kapcsolatot. Azt mondta ez nagyon gáz, ha nem megy minek erőltetni. Apum nem kíváncsi rám gyakran, de nekem sokkal jobb, hogy ritkán talákozunk, mintha megszakítanám vele a kapcsolatot.


Nagyon fáj, hogy ezekért tegnap leszidott a "párom", tegnap órákig sírtam, most is könnyes szemekkel írok.



2017. jún. 5. 13:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
L
2017. jún. 5. 14:00
 2/31 A kérdező kommentje:
ráadásul a szüleim válása (4 éve történt), még mindig nagyon fájó téma nekem, ahogy az is, hogy apum csak ritkán akar engem látni. Nagyon nehezen beszélek erről a közeli barátnőimnek is, pont ettől féltem a legjobban, hogy valaki azt mondja rá, hogy nagyon gáz és jobb lenne, ha megszakítanám vele a kapcsolatot.
2017. jún. 5. 14:06
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom.

ismeros helyzet. Engem is folyton kritizalt. Egy jo ideig probaltam javitani a dolgot..de hat nem veletlenul lett belole ex.

2017. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem értettem vele egyet semmiben, folyamatosan védtem magam. nem jött le neki, hogy csak azért állok ki magabiztosan magamért, hogy kevésbé fájjon amiket mond, s legalább azt hitessem el magammal, hogy én hiszek magamban.
2017. jún. 5. 14:10
 5/31 A kérdező kommentje:
#3. belőle is ex lesz, ez már biztos.
2017. jún. 5. 14:13
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Sose legyél olyannal, aki nem tisztel, és lenéz. Normális kapcsolatban a feleknek tisztelnie kéne egymást. Külön kreténség, hogy apukáddal szívatott, hiszen nyilvánvaló lehetett neki is, hogy rosszul esik neked. Jól teszed, hogy exé avatod. Ez az amit tudsz tenni. Utána kicsit legyél szingli, építsd vissza az önbizalmad és becsüld magad. Aztán pedig találj egy normális srácot, aki szintén tisztel téged.
2017. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Mar regota mult idoben kellene beszelned rola.
2017. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent en megmondtam volna, hogy amit most csinal az nekem rosszul esik.

aztan megneztem volna erre mit reagal. Befejezi, vagy sem.


az a baj, hogy ha ez igy folytatodna abba bele lehet bolondulni.

en sokaig turtem.

Lenezte a hivatasom, ezzel kezdodott.

aztan leszolta az oltozkodesem, aztan kozolte minek akarnek en jogsit, ugy se fogok tudni vezetni.

aztan kozolte ugy se erek el semmit az eletbe.

szidta a csaladom.

de mikor kis kiegeszito munkat kerestem, es a szorolapozas volt az egyetlen hirtelen szobajoheto lehetoseg, arra is azt mondta, hogy ugyse birnam csinalni. :D

hat...diakmunkaztam elotte ilyenbe, nem egy bonyolult dolog. :D


a lenyeg, hogy borzalmas egy ilyen kapcsolat, ha ez allandosul.


ma mar ezt nem fogom elturni senkinek.

Figyelek az into jelekre. :D


fel a fejjel.

2017. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

A Párod nem egy ilyen legkisebb, kiskedvenc testvér? Azok ilyenek, mindenkivel versenyeznek, mindenkit leszólnak, még a saját párjukat is. Van egy ilyen ismerősöm, a feleségének kész nyomor az élete mellette. Elválni nem mer tőle, mert elég agresszív egy pali.

Még időben lépj ki ebből a helyzetből, támogatásra lenne szükséged, nem pedig lehúzásra.

Apukáddal meg mindenképp tartsd a kapcsolatot, sosem lehet tudni, kire, mikor lehet számítani.

2017. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem kiskedvenc, pont ellenkezőleg... ő tényleg nem tartja az apjával a kapcsolatot. Esti műszakban fizikai diákmunkázik, és ez egyértelműen az egyetemi tanulmányai rovására megy.
2017. jún. 5. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!