Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Túl sokat akartam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, nálam 23 évvel idősebb, elvált.

Nem vállalt fel, de elfogadtam, mert jól éreztem magam vele, jó volt a szex, megvolt az összhang köztünk.

Kivéve egy dolgot: soha - SOHA nem próbált a kedvemben járni. Soha semmit nem kaptam tőle, se karácsony, se szülinap, se húsvét, se egy random meglepetés, se egy meglepetés ebéd, mozi, vagy csak egy meglepi fagyi. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni, csak mondjuk egy doboz fagyi meglepetésként, hogy gondolt rám és gondolta örülnék neki.. de semmi.


Egyetlen ünnepet vagy hétvégét sem töltött velem, mert a gyerekeivel töltötte. Tehát azt sem mondhatom, hogy időt szánt volna rám.


Mikor ezt szóvá tettem neki, gondoltam majd változtat, az ellenkezője történt: hogy akkor többet ne is keressem.


Szerintetek?


Olyan rosszul érzem magam, mert nem gondol magam hibásnak, de mégis én lettem letámadva.


2022. aug. 9. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem vállal fel. Már ez elég gaz. Feltéve, ha te kapcsolatot akarsz. Ha meg nem, csak dugni vagytok együtt, akkor miért is vársz el bármiféle meglepit?
2022. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy csak kihasznált. Illetve ez sem igaz, mert te is jól érezted magad vele. Ő ezt egy titkos szexkapcsolatnak tekintette, és nem is akart belőle többet.


Nem vagy hibás, csak annyiban tévedtél, hogy nem jól mérted fel az egész "kapcsolatotokat".

2022. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a matraca vagy, a leírásodból. Mit vársz? Embernek se néz. "Ha vannak érzéseid, netalán emberi létre utaló nyomok a hüvelyeden kívül akkor ott az ajtó" ez jön le. Nem is fog felvállalni, valószínűleg kínos lennél neki a gyerekei előtt,meg amúgy is
2022. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy szexkapcsolatban, ahol a férfi amúgy elvárja hogy nekem ne legyen senki másom, - ott a kedvesség, a figyelmesség, alapvető udvariasság, netán egy gesztus, hogy szülinapod alkalmából megleplek egy tortaszelettel túl nagy elvárás? Ez komoly?
2022. aug. 9. 21:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A tutit?

A pali egy tróger

Te is tróger vagy mert eltűröd, hogy úgy bànjanak veled mint egy ronggyal

2022. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerető és szerető között is van különbség….! Ennek a pasasnak sajnos a kacatja vagy…:( és ez nem a szeretői státusszal függ össze… nagyon sajnálom, de csak ágmelegítő vagy…. Én megmondanám neki, hogy sajnos ez neked nagyon nagyon kevés … majd otthagynám akkor is, ha a szívem szakad meg.
2022. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem igen túl nagy elvárás, és te nem vagy tisztában a szexkapcsolat fogalmával. Az amit te szeretnél az több, de ez a pasi csak szexre használ.
2022. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elvárja hogy ne legyen senki másod? Eszem megáll. Pofán is röhögném. Azonnal kuka a pasi, keress normális szeretőt vagy egy egyenrangú kapcsolatot.
2022. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

A pasik mindig ezt csinálják, amint a nő szóvá mer tenni valamit, hogy nem-e lehetne változtatni, stb

...

Egyből kínos sőt inkább terhes lesz a szitu és elmenekülnek.

2022. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy? Sírni tudnék a magad fajta naívákon.
2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!