Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Túl sokat akartam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, nálam 23 évvel idősebb, elvált.

Nem vállalt fel, de elfogadtam, mert jól éreztem magam vele, jó volt a szex, megvolt az összhang köztünk.

Kivéve egy dolgot: soha - SOHA nem próbált a kedvemben járni. Soha semmit nem kaptam tőle, se karácsony, se szülinap, se húsvét, se egy random meglepetés, se egy meglepetés ebéd, mozi, vagy csak egy meglepi fagyi. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni, csak mondjuk egy doboz fagyi meglepetésként, hogy gondolt rám és gondolta örülnék neki.. de semmi.


Egyetlen ünnepet vagy hétvégét sem töltött velem, mert a gyerekeivel töltötte. Tehát azt sem mondhatom, hogy időt szánt volna rám.


Mikor ezt szóvá tettem neki, gondoltam majd változtat, az ellenkezője történt: hogy akkor többet ne is keressem.


Szerintetek?


Olyan rosszul érzem magam, mert nem gondol magam hibásnak, de mégis én lettem letámadva.


2022. aug. 9. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg amíg neked ez így megfelelő addig fog ez így tartani,szerintem nem érdemes rá várnod mert csak el megy az idő feletted,ő nem fog változni valószínűleg.

Ez szimplán csak egy szex kapcsolat, semmi több.

Most hogy tudod mi a helyzet gondolkozz el azon hogyan tovább?


Ha egy valódi kapcsolatot szeretnél akkor írj rám.

2022. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

4


Ilyen körülmények között ki kellett volna dobni, ahelyett, hogy magadat méltatlan helyzetbe hozod. Semmi önbecsülésed nincs? nehogy már az apád korabeli vén f.sz vigye a puskát!

2022. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked megfelelt így, nem dobtad ki az első hetekben, mikor nem vállalt fel. Részéről ez szex kapcsolat, Te láttál bele többet.

Igen az is lehet szex kapcsolat mikor Neked megtiltja,hogy legyen már. Te tűrted, belementél.

2022. aug. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy találtatok egymásra? Az ismerkedés legelején sem voltak meg ezek a hiányzó gesztusok? Ha nem, akkor mi volt helyette? Szép ez a férfi? Jó a szövege? Gazdag? Mi volt a motivációd?

Köszönöm, ha válaszolsz!

2022. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy sóher köcsöggel szexelsz, az szerintem már igen korán

ki kellett hogy derüljön, miért vártál eddig?

Szépen ki lettél használva kislány.

2022. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az elején volt valami, nem sok, de sokkal több, mint a mínusz semmi.


Volt egy bizonyos sármos kisugárzása (az utóbbi években ez is eltűnt) és a legfontosabb: ő volt az egyetlen férfi, itt Magyarországon, magyar akivel valaha találkoztam, és udvariasan keresett egy találkozásunk után.


Mindenki más a szexig keresett, majd eltűnt, hirtelen lebetegedett, hirtelen emmigrált stb.. Stb.. Vagy éppen molesztálni kezdett.

2022. aug. 12. 15:52
 17/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan csak mert vele találálkoztál egyedül,azthiszed

más nincs is? Basszus neked még gyerekcsősz kellene,nem férfi szerető.

Menj fel társkereső oldalakra ha ismerkedni akarsz, ne azt az

egyet erőltesd aki pont szembejött.Így nem is csoda ha egyből egy

ilyen silány minőségű lett.. :-)Azonnal fejezd be ezt a kizsákmányoló kapcsolatot, jobbat érdemelsz.

2022. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!