Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az őszülő férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az őszülő férfiak hány %-át lehetne rávenni arra, hogy fessék a hajukat ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"üljön 3 órát a fodrásznál amit rohadtul utálna és még ciki is, hanem legyenek jófejek és ha már úgyis értenek hozzá, fesse be neki a nő?"


Miért kéne 3 órát ülni ?

És miért a nőnek kéne befesteni, a pasi nem tudja magának megcsinálni ?

2022. aug. 10. 17:58
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

"És miért a nőnek kéne befesteni, a pasi nem tudja magának megcsinálni ?"


Kérdező: én férfiként bár csak minimálisan őszülök, azt mondom, képzeld nem, nem tudom magamnak megcsinálni.

Igazából pont erre a válaszra vártam. És egy szóval nem mondtam hogy a nőnek KÉNE befesteni, azt kérdeztem vajon hány nőnek jut eszébe h ne csak elvárásokat támasszon hanem segítsen is valamiben? Jó példa vagy Kérdező, magas elvárások, nulla empátia


"Miért kéne 3 órát ülni ?"


Voltál te már életedben hajat festetni? Tudod hogy működik a hajfesték?

2022. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!