Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohasem simogat meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem simogat meg a párom és nem szexel velem és már nagyon dühít ez a dolog, viszont nem tudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy gyenge vagy és tűröd, vagy összeszeded magad és lelépsz.


3. Verzió, hogy ő megváltozik. Kommunikáltatok a problémáról? Mit mond?

2022. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Beszéltél vele rola?
2022. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen és nem érdekli, hogy sík ideg vagyok miatta...
2022. aug. 9. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából a száztizenharmadik ilyen jellegű kérdés mostanában. Létezik még olyan férfi aki szereti néhanapján megdugni a párját?
2022. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha már mondtad neki és nem érdekli ez nem fog változni. Maximum szakítasz vele, megijed és ezért megígér fut-fat ,te visszamesz hozzá, 1-2 hónapig oké minden, aztán megint kezdődik elölről. Minden épeszű ember azt mondaná erre h lépj le, de ezt neked kell tudnod.
2022. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek nincs jövője, neked van egy igenyed amit o nem hajlando megprobalni se megadni. Te meg szenvedsz. Ergo tojik rad es mar nem szeret, vagy csak megszokasbol van veled/van valakije. Egyik sem jo kilatas es mindegyiknek szakitas a vége. Ne kinozd magad, millioan vannak akikkel szazszor boldgabb lehetsz es szeret majd veled lenni, erinenteni erezni es persze szexelni. Ki fogsz egni teljesen ha ebben maradsz.
2022. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez megtörtént velem is, illetve nálunk volt szex, de semmi egyéb, amit szóvátettem, majd megkaptam h én vagyok a szeretethiányos. Jó nagy marha voltam, hogy nem léptem le sokkal előbb.
2022. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné ha szakítanál. Csak rád rakja hogy te mondd ki. Ő ezt nem vállalja be.
2022. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.
2022. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod még??
2022. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!