Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Sajnos a munka és a közelgő suli miatt megritkultak a találkozásaink.

Ő csak hétvégen dolgozik, én viszont nem. Pihenőnapot kaptam holnapra és péntekre, de mivel csúszás lett, nem fogok tudni időben elindulni hozzá. Kompenzálásképp felhoztam hogy elcserélem a szombatom felét, hogy legalább még a péntek estét együtt tölthessük.

Erre jött olyan kirohanás hogy csak pislogok. Mert hogy neki kell alkalmazkodnia hozzám (minden hétköznap otthon fekszik), és hogy én most borítom a napját ha variálok. Mindezt úgy mint egy 5 éves gyerek.

Őszintén, rohadtul elment a kedvem a találkozástól, nekem kéne 300-km-t utazni hozzá eleve, szinte házhoz megyek mert van 2 lakótársam. Megírtam neki hogy ha végzek sem indulok el ma, mert nagyon fáradt vagyok amúgy is, na meg ez a reakció kritikán aluli volt.

Most ő van vérig sértődve, adja a hattyú halálát.

A legjobb elszólása pedig az volt, hogy "ne aggódj nem a szeretőmet bújtatom, csak szeretném tudni mikor jössz".

Talán nekem ment az agyamra a meleg, de inkább pont az ilyen megnyilvánulással buktatja le magát.

Nagyon fáj ez az egész.


2022. aug. 10. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csináltál rosszul semmit, egyszerűen szar emberrel jöttél össze.. Mindenkivel megesik, menni kell tovább (mármint miután elhagytad)
2022. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
most mondhatja le a szombati randiját, azért lehetnél figyelmesebb...
2022. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen valahol én is ezt gyanítom....
2022. aug. 10. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen megértem amit érzel! + Azt is hogy elment a kedved a talitól.


Szerintem akkor ezt a hétvégét hagyd ,így már amúgy is a hangulatot elrontotta ez a vita,meg eszedbe jutna mikor mész akkor is.


Majd találkoztok. Pedig ez tőled egy kedves gesztus volt nagyon!

Mellesleg még te is utaznál,nem hogy megbecsülné az ilyen nőt!

2022. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is mennék, lol.
2022. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy összejöttél vele, de ez még elnézhető. Az már nem, hogy nem dobod ilyenek után.
2022. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Őszintén, már semmi kedvem vele találkozni máskor sem.

Probaltam keresni de ki van kapcsolva persze. Időpazarlás ez az ember, remélem jobban érzi magát azóta mással, nem először adott már gyanúra okot.

2022. aug. 10. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold rá az idődet, az a legdrágább dolog.
2022. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálod elérni de nem sikerül?! + Nár adott rá okot, és most is hisztizik a "váratlan" tali miatt...dobd,jobbat érdemelsz!
2022. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A két kezét összetehetné,hogy az utazgatás mellett még alkalmazkodni is szerettél volna hozzá!Őszintén szólva egyiket sem érdemli meg.Én ezek után egy lépést sem tennék felé...
2022. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!