Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fennmaradhat úgy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fennmaradhat úgy egy kapcsolat hogyha jól kijövünk de semennyire nem érzek szexuális vonzalmat meg semmi ilyesmit?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy bennem van e a hiba vagy a férfiakban mert eddig senkivel nem éreztem úgy igazán,max az első pár hónapban

2022. aug. 10. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a másik emberen múlik. Van akiknek elég ennyi,hogy jól megvannak ,de azért a nagy átlagnak igen is fontos a szexuális vonzalom,viszonzás,az együttlét
2022. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod is hasonló étvagyú, akkor igen.
2022. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Inkább az a kérdés, hogy miért jó egy ilyen kapcsolatot fenntartani?
2022. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyenben vagyok, pont ugyanezen gondolkozom.

Én végül arra jutottam hogy benne maradok, mert nincs tökéletes kapcsolat. Ha feltennéd azt a kérdést hogy bennemaradnék e egy kapcsolatban ahol a párom csak filemzni szeret, én meg kirándulni, pikniketni stb itt akkor is mindenki leszavazva. De csak arról van szó hogy egykét dolog mindig van amiben változni kell a másikért és egykettő mindig van, ami sosem lesz tökéletes. Te választhatod azt hogy szexuálisan hidegen vhagy. Más inkább azt választja hogy nincs megfőzve a vacsi és elmosogatva mikor hazaér.

2022. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már nem érzel, még nem érzel, sosem éreztél?

Nehéz elképzelni, hogy férfi-nő kapcsolatban együtt maradtok.

Pláne akkor, ha neked egyébként lenne igényed a szexre.

Éppen a szexuális vonzalom miatt több, mint egy bármilyen másik kapcsolat.

2022. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baráti kapcsolat extrák nélkül? Vagy párkapcsolat, ami nem jött létre? Te minek neveznéd?
2022. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!