Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az sok hogy a páromnak mindennap elkell értem jönnie autóval hozzánk( ami kb 2km oda-vissza )? Én is hozok érte áldozatot ugyanúgy pl. Ott lakok náluk. Bírom a szüleit, de attól még jobb lenne külön de ő nem teheti még meg.

Figyelt kérdés
Nem szeret vezetni de nem vagyok neki olyan fontos hogy együtt legyünk? Munka után szokott értem eljönni
2022. aug. 12. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha náluk laksz, akkor miért kell fuvarozni?

Fuss neki újra, ez elég kusza így.

2022. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert amikor dolgozok eljön értem, amikor ő dolgozik akkor nem vagyok náluk és eljön értem.
2022. aug. 12. 16:43
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
2 kmt sétálni se sok.
2022. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

2km nem lehet setalni neha? Egeszseges es max fel óra kényelmesen. De ha seta nem, akkor roller bicaj kori es egyebek is jatszanak..

Amugy nem nagy kérés, de sokadjara kicsit irritalo lehet. Oldjatok meg valahogy

2022. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

#2

Aha..

De neked nincs autód, se bicajod, se rollered, nem tudsz gyalogolni és tömegközlekedés sincs?

2022. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De ha én vagyok mindig náluk hogy neki komfortos legyen és egyedül csak ezt az egy dolgot kérem akkor ez miért akkora teher? Én mindennap megyek hozzá akkor ő is tegye meg értem azt hogy eljön nyavajgás nélkül mert ha én nem mennék hozzá akkor nem tudom hogy oldanánk meg. Más össze se jönne vele mert még a szüleivel él
2022. aug. 12. 16:51
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz sétálni? 1 km semmi (te írtad, hogy oda, vissza 2....). Miért nem mész te kocsival? Miért várod, hogy ő legyen a fuvarszolgálat? Szerintem alapból nem kellene hogy baj legyen, de hogy ezen problémázol mert nem tudsz 15p-et sétálni... nem tudok vele mit kezdeni. Biztos más dolgokban is érzel gondokat a kapcsolatban, mert ha minden tökéletes lenne, szerintem sétálnál egyet.
2022. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Amit kérsz az pofátlanság. És a stílusod is bicskanyitogató.
2022. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ti kommunikáltok egymással?
2022. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Sok

Amennyiben egy T-72 tankot vezet

🤣🤣🤣

2022. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!