Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
A párom egy önfejű, manipulatív b*rom, amikor vitázunk, érzem, hogy manipulálni próbál. Ha bocsánatot kérek tőle úgy, hogy tudom, nekem van igazam, folyton a fejemben van, hogy a bocsánatkérésem nem őszinte, csak azért teszem, hogy a hülye hisztijét abbahagyja és kicsit tápláljak a fenenagy egóját. Keresete egész jó, ágyban is jó, ezek pozitívumok, de egyébként mindig vitát kerít apró marhaságokból, olyan, mint valami nárcisztikus gyökér. De én ennek tejes tudatában vagyok, ahogy annak is, hogy nekem van igazam ilyenkor, így bocsánatot kérek, de tudom, hogy elsődlegesen anyagi okok miatt vagyok vele.
2022. aug. 13. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemlitek egymást.
2022. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
90%

És a te kereseted milyen?

Milyen vagy az àgyban?


Hisztizel?


Nem vagy vééletlen egy manipulatív gyökér?

2022. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Azert kerdezem, mert ha bőven elég a megfelelő egzisztencia, akkor keress mas pasit. Rengeteg a jol kereső pasi, egyik kretenebb mint a másik. Nalam a megfelelő egzisztencia csak rajtemedély, önmagaban kevés
2022. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, azt. Aki így beszél a párjáról, az nem is érdemel jobbat.
2022. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Hiányzik a kölcsönös tisztelet, kutyaként bánik veled, de a szex és pénz miatt mellette maradsz. Hogyha ad neked a pénzéből, akkor sugar daddy kapcsolat, ha nem, akkor ingyen prosti vagy.
2022. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ő nárcisztikus gyökér, te meg áldozattípus. Valójában tényleg összeilletek. 1 lehetőség van, meg egy álom. Lehetőség, te lépsz valamerre. Az is egy döntés ha semerre. Álom, várod, hogy a másik megváltozzon.
2022. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!