Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges az a párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges az a párkapcsolat, amit ennyire titkolnak?

Figyelt kérdés

adott egy pár, majdnem 25 év korkülönbséggel, a férfi javára, tehát ő az idősebb.

60-hoz közelít, a nője a 30-as évei első felében jár.


de baromira titkolják az egészet, pedig már több mint 10 éve együtt vannak.


fb-n nem látsz róluk közös fotót, se semmit, ami arra utal, h. ők egy pár.


egyikőjük nemrég tudományos fokozatot szerzett, és a disszertációjában a köszönetnyilvánítás résznél sehol nem említi a párját, csak a szüleit, barátait.


ez csak nekem tűnik furcsának?


úgy értem, ha már régebb óta együtt élnek, miért tagadják le mégis vhol egymást, miért nem vállalják ezt fel?


2022. aug. 13. 15:16
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
xd
2022. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Akkor titkolt egy kapcsolat, ha nem mutatkoznak nyilvános helyen együtt illetve nem mutatják be egymást senkijüknek. Plusz tagadják is.

Egy facebook állapot nem jelent semmit. Meg a disszertációba sem kell beleírni.

Ennyi alapjám lehet egészséges a kapcsolat.

2022. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem is beszélnek róla senkinek, kerülik a témát...


nagyot tévedsz, ha azt gondolod, ezt nem szokás beleírni egy disszertációba!

ilyenkor mindenkinek köszönetet mondanak, akik segítettek.

történetesen tudom, h. a kutatói pályán a társa indította el őt, rengeteget köszönhet neki...

2022. aug. 13. 15:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

kb. 25 év az már olyan nagy korkülönbség, hogy a pasi lányának is nézhetik a csaját.

Ez lehet, hogy visszatartja őket sok mindentől.


Azt mondod, sokat köszönhet neki. Miért, a ffi. is tudományos pályán mozog? Esetleg tanára/főnöke volt a nőnek? Mert ha igen, akkor ez is oka lehet...


Ha valakit szeretek, büszke vagyok rá, bátran felvállaljuk.


Itt szerintem is gáz, ha még a köszönetet sem mondott neki, bár valószínűleg ők erről így egyeztek meg, hogy ne lehessen összekötni őket.

2022. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Mért foglalkozol te mások magánéletével, ráadásul olyan mélységben, hogy megemlítette-e a disszertációjában. Te jó ég. Nem tudom, hogy miért titkolóznak. De az egy fontosabb kérdés, hogy te miért foglalkozol ezzel?
2022. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5

és te miért foglalkozol azzal, hogy én miért foglalkozom ezzel?



azzal foglalkozom, amivel akarok, ez egy ilyen oldal.


csak elgondolkoztam rajta...

2022. aug. 13. 16:04
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Tudsz róla, tehát nem titok. Ettől még a faszi nem akar tőled semmit, már többször leírták több kérdésednél.
2022. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mintha egyik vagy másik kicsit sárosnak érezné magát benne. Sok párt ismerek, akik atipikusnak számítanak vmilyen oknál fogva, életkor, származás, vagyoni helyzet, de ők vállalják.


Lehet kaptak negatív beszólásokat...

2022. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


lehet... 8 évig én sem tudtam róla...

2022. aug. 13. 16:33
 10/17 anonim ***** válasza:
6, Én írtam ki, hogy írjatok nekem f.szságokat amivel foglalkozhatnék? Mást nem írtál. Remélem elégedett vagy a válaszommal. Vagy bebizonyítod, hogy buta vagy jobban is?
2022. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!