Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orvosi egyetem mellett egészsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosi egyetem mellett egészséges párkapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

áh, nem, csak beteg, elvégre doki leszel. :)


elméletileg lehetséges, gyakorlatilag még magadra sem lesz időd, nemhogy másra.

2022. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a párod megérti a helyzetet, hogy ha tanulni kell, akkor tanulsz és ebből nincsenek felesleges viták, szerintem teljes mértékben, de nyilván kevesebb időd lesz rá egy ilyen egyetem mellett.


De tetszett #1 válasza:D

2022. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok orvosist ismerek, és a legtöbb kapcsolatban van.

Persze vizsgaidőszakban nem fogtok minden nap egész estés randikat tartani (sőt…), de ezt amúgy se mindenki igényli. Ha valaki olyan típus, hogy sülve-főve együtt akar lenni a másikkal, na, az nem igen megoldható orvosi mellett (de én “büfészakon” is hülyét kaptam tőle, ha valaki ennyire rám volt gyógyulva, úgyhogy ez személyiségfüggő).

2022. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismersz olyan orvost aki az egyetem alatt ismerte meg a felségét? Mert én jó párat ismerek... Szóval nem lehetetlen. K.rva sokat kell tanulni ez tény, de ettől még tudtommal az orvosoknak is van feleségük.

Ja megjegyzem az orvosok sokszor "körön belül" házasodnak - mivel egy másik orvossal találják meg könnyen a közös témát, frekvenciát (többek között azt hogy mennyit kell tanulni).

2022. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lakótársamékat alig lehetett kirobbantani a lakásból, folyton a nyakamon voltak, meg nem jártak be órára, pedig mindketten nehezebb szakon voltak. :D
2022. júl. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal szerettünk sokat együtt lenni, naponta találkozni. Ebből az lett, hogy néhány hét után inkább összeköltöztünk. Nyilván napközben mindenki intézte a saját dolgait és délután tanultunk, de ha épp nem volt vizsgaidőszak vagy évközi számonkérés, akkor délutánonként/esténként nagyjából mindig belefért egy közös főzés, filmezés, társasjáték vagy egy iszogatás a barátokkal.
2022. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!