Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami ötletetek féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek féltékenység ellen?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt barátnőmmel és eddig soha nem adott okot, hogy féltékeny legyek kivéve az elmúlt 3 hónapba. Baráti társaság által megismert egy sracot es ez alatt a 3 hónap alatt mar 4x találkoztak likeolgatjak egymást instagramon, mióta öt ismeri a művei is teljesen megváltoztak olyanok lettek mint azé a srácé. Mind ketten művészek és gondolom imponálni akar ezzel neki vagy nem tudom. Rákérdeztem hogy ez még is micsoda és mondta hogy nem kell aggódnia miatta. Nagyon hirtelen jött valamiért nem hagy nyugodni a dolog és ugy érzem ez csak a kezdet és egyre többet és többet lesznek együtt mivel mar bekerült a baráti társaságába. Van valami ötletetek, hogy gyözzem le a féltékenységemet? Ismerjem meg én is a srácot? Idegennek érzem magam abba a társaságba mert mindenki művész csak én nem :(
2022. aug. 14. 09:28
 1/10 A kérdező kommentje:
De csak úgy találkoztak, hogy barátok mellet nem kettesben
2022. aug. 14. 09:29
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy nem alaptalan a félelmed. Veled foglalkozik eleget? Érzed, hogy te vagy a fontos?
2022. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi év után már rá vagytok hangolódva egymásra annyira, hogy megerezd az ilyesmit. Sok barátnőm megérezte, ha megcsalták. Szerintem jogosan érzed, hogy valami nem oké. Én kerekperec elmondanám neki, ami zavar. Mást nem tudsz tenni.
2022. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez biza nálam is így indult. Nem kell aggódjak, csak barátok, csak elmennek enni valamit, csak hazahozott. Na hát 3 hónap múlva már ott is aludt. Brah, nem irigyellek te srác. Mindenképp mondd el neki, hogy ez téged zavar. A reakciója megmutatja majd. Legyél erős, és ne te légy a 3.
2022. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen foglalkozik velem, érzem hogy szeret és sose csalna meg és hogy neki nagyon fontos a kapcsolatunk ezt el is mondta, csak érzelmileg rosszul esik kicsit most ez a helyzet. Az a baj tuti fognak még találkozni de nem tudom meddig fogom bírni. Valahogy lekel gyözzem ezt ne hogy már ilyen hülyeség miatt menjen tönkre a kapcsolatunk.
2022. aug. 14. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ellentmondás, hogy tudod, hogy sose csalna meg, de féltékeny vagy. Mire?
2022. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha féltékeny vagy, ha nem, nagyon mit tenni nem tudsz. Ha valaki menni akar, akkor menjen, erővel ott tartani senkit sem lehet!

Azt jelezheted neki, hogy nem vagy túl boldog emiatt a srác miatt és nem örülsz, hogy ők ennyire összemelegedtek. És jelezném, hogy nálam nem fér bele a félrelépés. A határaimat kijelölném, nyílttá tenném.

2022. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Féltékeny vagy? Dugd meg a pasit és ha megcsalna mond meg, hogy te is voltál már vele.
2022. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

1: Ne mutasd a féltékenységed, inkább azt lássa a párod, hogy nem foglalkozol a helyzettel.

2: El kell fogadni, hogy a másik fél nincs hozzánk láncolva. Úgy érdemes felfogni, hogy akár megcsal, akár nem, jól jársz. Ha megcsal, örülhetsz, hogy ilyen lányt úgyse akarnál magad mellé. Ha nem csal meg, akkor meg azért örülhetsz.

3: Illetve fontos megérteni, hogy akár vele, akár nélküle, te jól megleszel ígyis-úgyis. Lehet, hogy nem így érzed, de ez az érzés és a valóság két külön dolog :)

2022. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát, valahogy át tudom érezni ezt egy szinten. Ugyanis a barátnőm olyan, hogy "ezt is ismerem, azt is ismerem, ezzel itt jártunk, azzal ott találkoztam"... Nem csal meg engem sem, mindig kimutatja, hogy fontos vagyok neki, de mégis annyira zavar, hogy el nem tudom mondani. Neki szinte csak fiú barátai, ismerősei vannak, nő nem nagyon, el kell fogadnom.. Mondtam már neki, az volt rá a válasza, hogy nem fogja eldobni a barátait, csak barátok, régi ismerősök.. Vagy elfogadom, vagy szakítok vele (ezt az utóbbit már én mondom, ő nem mondott ilyet nekem). Sajnálom, tudom, hogy milyen rossz lehet. Viszont ez megmutatja, hogy mennyire erős két ember kapcsolata, mert itt a bizalom a kulcsszó.
2022. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!