Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem barátnőm tőlem várja el hogy legyen házunk. Tény h dolgozik ő is és van egy kevés félre tett pénze. De úgy beszél mintha az kb több millió lenne ami sose fogy el mert tenni nem nagyon sikerül hozzá.

Van még a legkisebb ltpje mert az akkori fizujából elég volt azt kiszorítani.


Nekem van félre tett pénzem és fundamenta is.


De úgy érzem es a beszedebol is sz jön le h mindegy h hogy de lépjek.


Egy konkrét pelda:


Lenne egy felújítandó ház 42millió. Kb közepes állapotú de rendezett. (Átalakítani kéne belülről meg vezetékek padlózat csere stb..,)

Ő neki az tetszene miért nem vesszük meg..


Mondtam h kb a vételár fele megvan kpban. A másik felére meg a felújításra hitel kéne kb 30 millió. Ezt tudni is kell ám vissza fizetni és mellette élni is kéne..

VAGY mondom oké h nem 30at veszek fel csak 22öt és megvettem. Utána ott állok h van egy ház de nem tudom elkezdeni újítani mert nincs pénzem mivel ami volt beletettem az árába. + lett egy hitelem amit fizetek, mellette élnem is kéne és még spórolni is h elkezdhessem a felújítást.


Rám hárítja h dontsek meg h ő nem tudja mit akarok.

De mindig én vagyok akire vár de még egyszer nem mondta h ha vennénk akkor én így gondoltam h ennyit tudok beletenni vagy vlmi h az ő oldaláról mi lenne a " hozzájárulás"..mert az a vételárba es az alapanyagnál nem sokat segít h apja kőműves és segít..


2022. aug. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fu az ilyen nőtől menekülni kell. Nekem nem egy ismerősömnek tette tönkre az életét az ilyen aki meg is csinálta hogy hitel aztán ott vannak ahol a part szakad
2022. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy sátrat!
2022. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani neki, hogy nyugodjon le szépen, ha közös házat akar, akkor abba ő is belead. Ne engedd, hogy tönkre tegye az életed.
2022. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy mennyit hajlandó beletenni. Ha semmit, akkor ne vegyes meg, te pénzed. Állj végre a sarkára és ne csak másoknak panaszkodj, te kapcsolatod, ha valami nem tetszik nyisd ki a szád! Ha kevés, akkor pedig cselekedj, nem muszáj valakivel együtt élni, ha nem passzoltok!
2022. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura, hogy ilyen nagy döntésben nem tudsz kommunikálni vele, nem tudsz leülni vele és megbeszélni, hogy hogy osztanátok el a költségeket. Meg nem is tűnik úgy, hogy te elköteleződtél volna, hogy őt akarod magad mellé az életedben, illetve ha ő így gondolkodna, akkor közösen terveznétek. Ha így követelőzik, gondolom szimpatikus se lesz neked.


Lehet ez egy jó alkalom arra, hogy átgondold, kell-e neked ő. Amúgy meg vegyél házat magadnak, ha magadnak azt akarod, ha ő nem tesz bele semmit, akkor meg bármikor elküldheted "legalább". Bár lehet annak a bármikornak itt az ideje :D

2022. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!