Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenen megsértődni es duzzogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenen megsértődni es duzzogni?

Figyelt kérdés

Nem tudom kivel megosztani igy itt szeretnek tanacsot kerni, hogy mi lenne erre a megoldas? Azt sem tudom, hogy ez normális viselkedes-e a reszerol?


Szoval roviden az tortent, hogy szexualis temaban “osszevesztunk”. Keso este latszott, hogy nagyon szeretne valamit, de nem kezdemenyez rendesen ezert megkerdeztem, hogy egy gyors menet jo-e neki, (en vagyok a no) tekintve, hogy mar keso este van. Elutasitotta, hogy biztos faradt vagyok, nem terhel vele, majd egy olyan dolgot akart ami rengeteg takaritassal jart volna, en felajanlottam erre egy alternativ megoldast amire teljesen megsertodott,( ugyanaz lett volna csak nem a nappali kellős kozepe lett volna a helyszín .)

Egesz este duzzogott es latvanyosan a tudtomra adta mennyire sertett, kozolte, hogy most nem alszik velem hanem onkielegit es nagyon duhos ram. En meg kimentem hozza, rakerdeztem, hogy miert ilyen? Hisz en ajánlottam fel jofejsegbol a gyors menetet, plusz igazabol semmit nem tettem amivel artanek neki. mondta, hogy iszonytosan duhos ram. Majd mondtam, hogy nem kellene igy vislekednie, duhongjon ha neki ez esik jol.

Elmentem aludni..azota is duzzog. Ugy erzem ez eleg eretlen es nevetseges viselkedes. Nem tudom, hogy lehetne megbeszelni vele mivel sajnos sokszor elofordul, hogy aprosagokon megsertodik es neki all fejebb aztan nem akarja felfogni, hogy mi a bajom a visleekdesevel… tanacsok? Ez fog kavulni??


2022. aug. 15. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy nagyranőtt óvodás.
2022. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
És milyen gyakran van olyan szex, amikor tényleg odateszed magad (haj belőve, hangulat kialakítva, illatosan, jókedvűen kezdeményezve pl. részedről)? Nem ismerjük az előzményeket, simán lehet, hogy a gyors menet ötlete húzta fel, mert ő mókázni akart, nem veled önkielégíteni.
2022. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2, sokszor mondja, hogy jo lenne csak gyorsan egy gyors menet amikor nem kell ram figyelni, mert nekem nem 2 perc, hanem 15perc. Szoval ez pont, hogy az o kedvére lett volna…
2022. aug. 15. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
#3: De a kérdésem nem erre irányult. :) Nem baj, ez is egy válasz.
2022. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2,4: ertem, de ezzel nincs semmi gond, hidd el :)
2022. aug. 15. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz a palid. Máskor is csinált már hasonlót?

Nem bírnám hosszútávon az biztos. Kicsit talán még ki is ábrándulnék belőle.

2022. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint egy hisztis kisgyerek.
2022. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy régi kapcsolat? Mindig ilyen volt, vagy mostanában változott?
2022. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Mi az ami miatt ilyen sokat kéne takarítani?
2022. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne takaritani ennyit?????? Baromság
2022. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!