Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell megsértődni azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megsértődni azon hogy nem borotválkozok?

Figyelt kérdés

Még sosem hagytam megnőni az arc szőrzetem így kíváncsi vagyok milyen kicsit hosszabban.


Erre megsértődött barátnőm h nem akarok tetszeni neki meg h tudom h neki nem tetszik így, és így nem kellek neki ..

Dedó, de amikor én szóltam h kezdenek rá felkúszni a kilók, és nem igazán tetszik és jó neki akkor ő zokon vette és az volt a válasza h nem baj majd talál olyat akinek úgy is tetszeni fog..pedig nem egy szint mert a hízás azért veszélyesebb..de láttam nem változtat nem szóltam többet..


2022. jan. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Elég óvodás szint, hogy nem tudjátok normálisan megbeszélni.

Egyszer te is kipróbálhatod, hogy milyen ronda vagy borostásan, maikor ápolatlannak nézel ki akkor is, amikor órákat töltesz a fürdőben és a tükör előtt. A barátnőd is legyen tekintettel az egészségére és az igényeidre.

Ami törvényszerű: a borostát öt perc alatt el lehet tüntetni.

A kilókhoz, hájhoz hónapok kellenek.

2022. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
halkan kérdezném meg, hogy egy ilyen nővel minek vagy együtt, aki még abba is beleugat, hogy van-e szakállad vagy sem?
2022. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy nagyon fogyatékos módon közli a nemtetszését. Erről mindenképpen érdemes leülni beszélni vele. Egyrészt: Ezzel az erővel te is nyugodtan kiakadhatnál, meg rendezhetnél jelenetet, hogy jönnek fel rá a kilók - mégsem teszed.
2022. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nagyon jól nézhet ki a csaj, ha ilyen dedós pitsaként is elviseled.
2022. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!