Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legnagyobb baromság, amit szerelemből tettél?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok, mikor kapcsolatban voltatok valakivel, hanem pl ha tetszett valaki és képes voltál megtenni olyan dolgokat, amiket így visszamenőleg már nagy hülyeségnek gondolsz.
2022. aug. 15. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
99%
évekig vártam
2022. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
96%

Általános suliban szerelmes levelet írtam a kiszemeltemnek. Ez még nem is lett volna akkora gond, de én trükkös voltam és nem írtam alá + az egészet elváltoztatott kézírással írtam, nehogy megtudja hogy tőlem van (teljesen logikus döntésnek tűnt akkor). Megkapta, elolvasta, ééés a kézírás miatt azt hitte hogy az egyik osztálytársam írta, elkezdtek jóban lenni és nem sokkal később összejöttek. 🤷‍♀️


Annyira nem volt hülyeség maga a levél, de a túlzott titkolózásommal örökre elrontottam minden esélyemet. :D

2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
15%
Elhittem, hogy a nok kepesek az oszintesegre es korrektsegre.
2022. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
9%
Jujj, meg is jottek a noi lepontozok. 😳
2022. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
16%
Semmi, legalább van min röhögni xD
2022. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
90%
Őt választottam a barátnőim helyett mikor ultimátumot adott, pedig tudtam, hogy az ég világon semmi közös nincs bennünk és szépen elbsztam 7 évet...
2022. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
27%
Amit az előző kapcsolatomban benéztem, de most már nem tenném. Tudom, hogy ez nem egy konkrétum, de erre nagyon érdemes odafigyelni, nem csak tippelni meg ismételni és ugyanolyan helyzettől mást várni.
2022. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
93%

17 évesen az akkori barátnőm, akibe szerelmes voltam ő viszont csak szórakozott, ráadásul pszichológiailag is bolond volt.

Nem akart lefeküdni velem, mondván h a szüzességét meg akarja tartani (ami jó nagy kamu volt) viszont az análszexbe belemegy, de van egy feltétele.

Mivel ez nagyon fájdalmas tud lenni a legjobb ha előbb kipróbálom magamon egy dildóval.

Na persze, teljesen behülyített, ekkor még a punci is csak álom volt a legtöbb srácnak, nem hogy az análszex, elég "menő" lettem volna a haverok közt.

Rendeltem egyet egy webshopból és feldugtam magamnak - pontosabban megpróbáltam mert nagyon fájdalmas volt. Azt mondta h ha rájövök h h kell ellazulni h ne legyen fájdalmas, hajlandó az anál szexre. Direkt utánanéztem, vettem kisebb méretű buttplugot stb. Egy idő után már fájdalommentesen ment a dolog. Mikor mondtam h na rájöttem h kell, azt mondta h mutassam meg neki. Eléggé szégyenkezve meg gátlásosan megmutattam neki. Persze hiába voltam hihetetlen nagy stresszbe, végül az ingertől felállt a farkam, és mivel nagyon ideges voltam, el is élveztem kb 2 perc alatt.

Erre kiröhögött, de kb fél óráig vihogott rajtam... aztán azt mondta h hát ő ezt nem gondolta komolyan és egy igazi férfi biztos nem megy ilyenbe bele. És hogy esze ágában sincs az análszexhez, meg mostmár nincs is kedve velem lenni. És h addig örüljek amíg nem meséli el a világnak ezt a kis sztorit rólam.

Ez volt az első szerelmem... utána 10 évig egyetlen csajjal sem ismerkedtem (sőt magam is elhittem h biszexuális vagyok)

2022. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

#8

Jesszus, ha ez igaz akkor nagyon gáz - mármint a csaj nagyon, nagyon gáz. Sajnálom. :/

2022. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
96%

Két és fél évig nem szexeltem, mert a barátom iszonyat bigott vallásos volt. Persze folyton ígérgette, hogy ekkor meg akkor, de az utolsó pillanatbn mindig visszatáncolt, és hol taknyán-nyálán csúszva, kutyába lemenve könyörgött, hogy ne hagyjam el, hol pokollal meg kárhozattal próbált ijesztgetni, amiért 19 évesen készen álltam, hogy elveszítsem a szüzességemet.

Így utólag fogalmam sincs, hogy miért voltam vele. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni...

2022. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!