Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legnagyobb baromság, amit szerelemből tettél?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok, mikor kapcsolatban voltatok valakivel, hanem pl ha tetszett valaki és képes voltál megtenni olyan dolgokat, amiket így visszamenőleg már nagy hülyeségnek gondolsz.
2022. aug. 15. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Feladtam minden hobbimat, aztán mikor vége lett koppantam, mivel nem volt életem, aztán amíg kitaláltam hogy mi is legyen kb fél év alatt kinéztem az összes sorozatot 5x ami fent van neten.
2022. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
24%

56 vagyok.

Még nem született meg a kicsi. Az apuka felesége azt akarja elhinni, hogy nem az ő férje az apa. Majd a DNS teszt felébreszti, ha ez kell. De azzal tisztában van és tudja, hogy együtt voltam a férjével csak úgy gondolja ezt nem tette volna meg. Szándékosan ejtett amúgy teherbe.

A kicsivel anyagilag nem lesz gondunk soha, csakis úgy vállaltam gyereket, hogyha egyedül maradnék akkor is mindent meg tudjak neki adni. De azt bánom, hogy ekkora görény az apja.

2022. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim válasza:
100%

Befogadtam, és 1 évig ingyen élt (élősködött) rajtam. Én hülye csak vártam, hogy jöjjünk össze, de valahogy mindig "csak barátok" voltunk. Aztán amint lett egy jobb lehetősége, bejelentette, hogy másnap lelép. Így is tett. Se egy köszönöm, se semmi... Ez vagy 5-6 éve volt, azóta egy egyszavas messenger üzenetet sem kaptam tőle.


Akkoriban végtelenül oda voltam érte, ezért voltam olyan balga, hogy befogadtam (meg tudta volna oldani az életét máshogy is, de így volt kényelmes, ráadásul velem ellentétben okos és rafinált volt, hogy ennyire tudott hitegetni).


Még vagy 1-2 évig nagyon fájt ez az egész, de aztán sikerült elengedni. Összességében sokat tanultam a helyzetből...

2022. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Csináltam egy vállalkozást és beletóltam egy rakat pénzt... Minden úszott :D
2022. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Lementem a lányhoz, aki 150km-re lakott tőlem.

Rengeteg mindenre meghívtam a lányt a randikon, mert nem volt munkája, és nem akartam, hogy miattam teljesen kiköltekezzen.

A végén felhívtam magamhoz a lányt, és hiába nem volt semmi, nyomulásra hivatkozva megszakította velem a kapcsolatot.

Összesen kb. 1,5 hónapom, ~50 ezer forintom, és a szívem egy darabja bánta. Még viszonylag olcsón megúsztam...

Ezt leszámítva, szerencsére viszonylag nehezen esem szerelembe.


F

2022. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%
60. Mindig jogod van belemenni vagy nem belemenni egy aktusba. Nincs olyan, hogy "kell". Gondolom nem tartott kalasnyikovot a tarkódhoz.
2022. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
51%
65. 50 ezer ft. az nem gáz. Az nem csak hogy nem aranyásás, abból egy hétvégi kiruccanás se nagyon jön már ki. Egy percig se bánd! Abban igazad van és helyesen cselekedtél, hogy te mentél a lányhoz és nem ő rohangált utánad. Szerintem ez így normális.
2022. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
63. Mekkora k+... Én csak barátot fogadnék magamhoz vagy a páromat. Olyan nincs, hogy "majd összejövünk" csak addig kicsit élek nálad. Lónak a f...t
2022. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
100%

Persze, igazad van, 68-as (63-as vagyok). Csak amikor az ember agyát elönti a szerelem, amúgy is naiv és jóhiszemű, ráadásul nagyon kevés a tapasztalata a párkapcsolatban, akkor sajnos az ilyen bizony előfordulhat...

Természetesen én is átértékeltem a dolgokat azóta rendesen... :-)

2022. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Fun adalék a sztorimhoz: pont most láttam facebookon a történetemben szereplő pár eljegyzési fotóját. :D

2022. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!