Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nőket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha a férfi Viagrával doppingolja magát?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mindenkinek olyan a gyári beállítása, hogy az sokáig tartó, erős, kiemelkedő teljesítményt nyújtson.

De a férfiak is szeretnék férfinak érezni magukat, kielégíteni a nőt. Sok gyenge férfierővel bíró férfi szintén szeretné látni, hogy a nő fantasztikusan érezte magát. Nem pedig egy savanyú, kiábrándult arcot a háromperces félkemény aktus után, hogy "öhm, ez ennyi?"

Miért baj az, ha használják az orvostudomány adta lehetőségeket a jobb szexuális élet céljából?

Hiszen ez win-win helyzet, nem?



2022. aug. 16. 08:56
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
66%

9 Mert szerinted ez nem derülne ki? Vagy te mindig tudod egy órával előre, hogy mikor lesz szex? És ha a csaj spontán kezdeményez, akkor mi van?

Hagyjuk már ezt a paranoid cinizmust, mert egyrészt süt belőle a megkeseredettség, másrészt ez a titkolózás csak valami imbelilis nővel kivitelezhető.

2022. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
14%

11.


Ezt csak azok mondják akik túl ostobák ahhoz, hogy minden lehetőségre előre felkészüljenek. Ezért is buknak le ilyen-olyan ügyekben, míg aki előre készül, még csak gyanúba sem keveredik. Oh, mennyi dolgot úsztam meg sima előrelátással és egy kis egészséges bizalmatlansággal.


A kedvencem amikor ketten ölik egymást, hogy ki volt a tettes, közben pedig tudom, hogy én voltam, de ez még csak szóba sem kerül. Ez nagyon hasznos dolog.


Amúgy meg kb. lehet sejteni, hogy egy komolyabb randi után szüksége lesz rá, hát vegye be a biztonság kedvéért, max kiveri este kétszer, ha mégsem történt semmi.


Vagy éljen egészségesebben és nem kell ilyen szar trükköket bevetni. De így sem értem miért kötik rá sokan a másik orrára az amúgy titkos vagy szégyellendő dolgokat.

2022. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%

Oké, mondjuk 30 év házasság után el tudom képzelni, hogy nem zavarna, ha a férjem potencianövelőt használna. Akkor már nyilván az én testem sem működne tökéletesen, és nem okozna problémát élni az orvostudomány vívmányaival.

Na de fiatalon? huszon-, harmincévesen?


Nekem az összes szexuális tevékenység és inger közül a legeslegizgatóbb a partnerem vágyának megtapasztalása és fokozása. Szeretem érezni, hogy vonzódik hozzám, hogy akar engem. Iszonyatosan illúzió-romboló lenne, ha minden szex előtt be kellene vegyen egy bogyót. Minden spontaneitást és szenvedélyt kiölne a szexből.


Mondom, 30 év múlva lehet, másképp fogok hozzáállni, de most biztos nem lenne érzelmileg és szexuálisan kielégítő számomra egy ilyen helyzet.

2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg lehet ezt titkolni, és úgy alakítani a dolgokat, hogy az spontánnak tűnjön. Hosszútávon is, együtt élve is lehet titokban tartani.

És sajnos muszáj is titokban tartani a kapcsolat jellegétől függetlenül, mivel tényleg ez ilyen automatikus "fúú mekkora lúzer ez a pasas, inkább dobom" eredményt válthat ki a nőből. Amit abszolút nem értek, miért. Nem mindenki lehet tesztoszteronnal teli szexéhes "latinlever".

2022. aug. 16. 09:51
 15/56 A kérdező kommentje:

"Vagy éljen egészségesebben és nem kell ilyen szar trükköket bevetni."

Na ilyet is csak az mondhat, akinek lövése sincs a témáról, és soha még csak hajszálnyit sem volt érintett ebben a problémában. Ezt szerintem fel sem fogod tudni fogni, hogy mekkora baromságot írtál most, haver.

2022. aug. 16. 09:53
 16/56 anonim ***** válasza:
17%

14.


Suttyomban bedobsz egyet, úgyse veszi észre. Sokan nyugtatókat meg altatókat szednek évekig úgy, hogy senki nem tud róla. Nagybátyám két szívinfarktust titkolt el, nagyapám pedig súlyos munkahelyi sérüléseket.


Minden eltitkolható, kivéve ha már gyanúban állsz. Akkor tuti, hogy lebuksz. Ezért nem szabad a gyanút árnyékában állni.

2022. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
71%

Fiatalon impotens lettem, az oka számtalan vizsgálat után is ismeretlen. Ha nem titkoltam volna el a gyógyszert, sosem lett volna barátnőm, sem szexpartnerem.

Az ide írogató nőknek fogalmuk sincs, miket beszélnek. Hülye lennék minden szexualitásról lemondani a hátralevő életemben. Ők se tennék, ha a helyemben lennének, csak a mások életével rendelkeznek ilyen okosan.

2022. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
70%

12 Te miről beszélsz? Oké, értem, szeretsz sumákolni, manipulálni és másokra fogni a hibáidat. És elhiszem, hogy számodra nem okoz gondot végighazudozni egy életet a párod mellett, de most komolyan...


Vegyünk pár hétköznapi szituációt.

- A pasim a fotelben olvas, én meg az íróasztalnál olvasgatok. Egyszercsak gondolok egyet, odemegyek hozzá, az ölébe ülök, és megcsókolom. Persze elutasíthat, mondhatja, hogy fáradt, vagy kiszökhet a vécébe gyorsan bevenni a tablettát, de vajon nekem nem tűnik fel, hogy harminc percet kell várni a merevedésére?

- Vagy mondjuk épp menstruálok, ezért nincs szex, de úgy vagyok vele, hogy kényeztetném kicsit a pasim, ezért este közeledek hozzá. Erre valószínűleg nem számít. Megint elutasíthat, vagy elsunnyoghat bevenni a viagrát, de alig hiszem, hogy nem lenne gyanús.

- Vagy lefekvés után hozzá bújok... Nem akarok föltétlenül szexelni, de kicsit csókolózunk, kicsit simogatjuk egymást, és a srác még mindig full puha. Nem tűnik ez fel nekem?

- És hogy reggel sosincs merevedése? Ezt sem veszem észre?


Könyörgöm, vagy 7/24-ben viagrán kell élnie, vagy előbb-utóbb leesik, hogy a spontán kezdeményezésből vagy sosem lesz szex vagy előtte mindig eltűnik pár percre. Azért ennyire nem kellene hülyének nézni senkit. Rövidtávú, laza összejárogatásban ez nyilván kivitelezhető, de együttélésben kizárt.

2022. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
27%

18.


A "spontán" testi aktus előtt tisztálkodni kell, különben undorító az egész, egy alapos tisztálkodás pedig majdnem 30 perc.



De az se életszerű, ha mondjuk a potenciagondos fazont kiröhögi a felesége, hogy "háháháhá, lúzer" - mert akkor az valami nagyon erős alapokon nyugvó kapcsolat lehetett, ilyet max a 40-50 évvel ezelőtti érdekházasságoknál tudnék elképzelni, de ott meg a nő általában örült is, ha a férje már nem volt aktív, ergo levolt a gond. Viszont a teljes őszinteség mindig automatikus vereség, sosem jön ki jól taktikailag. Akárhányszor hazudom valamit, hozzájutok valamihez, előny lesz belőle. Az igazmondásnak meg büntetés vagy cseszegetés a vége, vagy valamilyen érték elszalasztása.


Persze nem tudom milyen lehet potencia-gondokkal élni (ebben igaza van a kérdezőnek), ha bejön a genetika, akkor kb. 75 éves koromig üdvözölhetem a dolgot, és még a hajam is meglesz.

2022. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
87%

19

"A "spontán" testi aktus előtt tisztálkodni kell, különben undorító az egész, egy alapos tisztálkodás pedig majdnem 30 perc."


Hát hogyne-hogyne. :DD Oké, nyilván nem mosdatlanul, másfélnapos izzadsággal fekszem le a pasimmal, de egy nyugis, otthon tölött nap közben, ha két órája tisztálkodtunk, nincs az az isten, hogy a spontán szex előtt elmenjünk zuhanyozni. Ha meg mégis erre adjuk a fejünket, akkor inkább együtt, mint külön. ;) És még ha fürdés is előzi meg a szexet, az azért nem úgy működik, hogy átkiáltok a másik helyiségbe, hogy "Drágám, irány a mosdó, harminc perc múlva jelenésed van a hálószobánkban".

Én nem tudom, mivéle fapinákkal volt dolgotok, de szerinted nem tűnik fel egy nőnek, hogy a pasija farka SOHA nem áll fell magától? Most komolyan...

Nem azt mondom, hogy 1, 2, 20, vagy épp 50 alkalommal nem lehet elsumákolni a dolgot, de MINDIG? Na ne...


"De az se életszerű, ha mondjuk a potenciagondos fazont kiröhögi a felesége, hogy ˇháháháhá, lúzerˇ"


Oké, és ezt ki mondta?

2022. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!