Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha nem egy településen él a nő és férfi, hogy a nők állandóan elvárják hogy a férfi költözzön oda?

Figyelt kérdés

Ezt látom manapság.

Régen a férfi hozott asszonyt a házhoz. Ma a nők többsége elvárja, hogy a férfi költözzön oda ahol a nő él.

Ti hogy látjátok?


2022. aug. 11. 15:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hasonlóan! R
2022. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyok a nő, ráadásul saját lakásomat adtam ki albérletbe, hogy a most már férjem, akkor még leendő élettársam kisvárosában összeköltözzünk albérletbe.

Őt a munkája idekötötte, én meg amúgy is váltani akartam és így már célirányosan itt kerestem új állást.

2022. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan egyetlen ilyen párt se ismerek, minden ismerősömnél vagy a csaj költözött a pasihoz, vagy együtt költöztek új helyre.
2022. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
10%
Mert kényelmesek és nem akarnak semmit feladni. Főleg ha azt gondolják, hogy úgyis csak egy kis ideig tart.
2022. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vegyesen van és sokszor attól függ, hogy kinek milyen a munkája vagy melyikük lakik olyan helyen, ahova a másik is kényelmesen be tud költözni.

Nálunk pont igaz, a párom költözött hozzám, de nem azért, mert én nőként nem lettem volna hajlandó elmenni innen, egyszerűen csak nekem van saját lakásom, ő meg albérletben lakott, szóval így volt ésszerű. Egyáltalán nem bánta és elég hamar meg is szerette.

2022. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig van ez így, viszont én ismerkedtem egy győri sráccal, aki elvárta volna, hogyha mi összejövünk és ez komoly lesz, akkor én költözzek hozzá Budapestről :D Emlékszem megnyitottam a Professiont és úgy kerestem rá munkákra, ahogy szoktam, amikor állást keresek, csak Bp helyett Győrt írtam be, nulla találat :D
2022. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

6-os.

Igen, ezt mondom. Bizonyos helyzetekben kizárják ezt.

Pl. Pestről Győrbe költözni. De miért lehetetlen ez?

Pont emiatt látom ezt. Pl. egy szaros 10 000 városból már lenézik a falvakat, hogy oda nem megyek.... holott ma már minden könnyen elérhető és a vidék sokkal élhetőbb mint egy lakótelep.

Nem tudom, miyen munkád van, de Győrben lehet munkát találni szerintem.

2022. aug. 11. 18:49
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy Pesten születtem, itt nőttem fel, összes családtagom, barátom itt van. Szeretem. És ez egy egyszerű tény, hogy itt könnyebb munkát találni és több a szórakozási lehetőség. Én csakis Budapesten, vagy max külföldön képzelem el a jövőmet. Ezért jobb, hogy végül vele nem ismerkedtem tovább és megismertem a vidékről származó, de már évek óta Budapesten lakó páromat, aki szerint szintén itt a legjobb élni országon belül :)
2022. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű a győri srác ugyan ezt gondolta Győrről.

Ahogy én ezt gondolom a vidékről, hogy itt a legjobb élni, és soha nem szeretnék Budapesten.

Konklúzió, ismerkedjen a vidéki a vidékivel, pesti meg a pestivel :D

2022. aug. 11. 20:06
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

7! A vidék miért lenne "élhetöbb" mint egy lakótelep?


Egyébként egy 10-15 eztes városban jellemzöen van pár nagyobb bolt, középiskola, sportcsarnok, akár fürdö, gyárak stb. Ezek egy faluban nincsenek.

2022. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!